Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a liberálisok kiálltak...

Ha a liberálisok kiálltak Alföldi szabadelvű rendezései mellett a Nemzetiben, mi bajuk volt azzal, hogy bemutatták volna Csurka egyik darabját egy kis színházban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 01:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

ÁÁÁÁÁÁ! De összejött itt a színházjáró „törzsközönség”!!! :) És mennyi önjelölt színikritikus van!!! :)

Kiváncsi lennék, hogy aki itt „tobzodik” és uszít hány Alföldi vagy Dörner darabot nézett meg eddig?

Gyanítom, hogy ez a szám erőteljesen közelítene a nulla felé!!! :)

És ugyanez vonatkozna a Wass és Nyírő József műveire. Nem valószínű, hogy az itt gyűlölködök közül akár valaki is Nyírő József köteteket olvasott volna rongyosra! :)

De hát itt nem is ez a lényeg! Sokkal inkább az, hogy szabadon lehet „sarazni” „mocskolodni” és ez egyfajta kielégülést okoz az itt írogatóknak.


Csak csendben jegyezném meg, hogy maga Kossuth Lajos is liberális volt. Mégis több szobra van míg az Önök által dicsőitett Szálasinak. Bár ahogy ezeket a hozzászólásokat látva nem vagyunk messze míg Önök a Szálasi szobrokat fognak állítani közterületeken, vagy szintén beavatkozva a kultúrába, könyveket megsemmisíteni mint annak idején a nácik tették! Aki itt lepontozgat normális tárgyilagos válaszokat a -szélsőjobboldali nézetek miatt- úgy, hogy nem indokolja azt is nyugodtan lehet öncélú mocskolódónak nevezni.

És előrebocsájtanám, hogy abszolút függetlenként írom a mondandómat, csak már nagyon zavar, hogy primitív tudatlan emberek itt „műértő” „színkritikusként” színházi darabokról nyilatkozgatnak csak azért, hogy egy jót gyűlölködjenek!!!! Erről ennyit!

2012. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Tarlós kérte meg Dörnert, hogy ne mutassa be a darabot. Liberális lenne a polgármester úr? Én nem úgy ismerem. Én viszont az vagyok, és felőlem azt mutatnak a színházakban, amit akarnak, majd a közönség eldönti, hogy mit szeretne látni.


Az pedig, hogy egy csoport tüntet Dörner ellen, teljesen normális dolog, ahogy az is az lenne, ha a másik oldal képviselői Alföldi ellen tüntetnének (lehet volt is ilyen, most nem rémlik). Nem muszáj egyetérteni egyik féllel sem, de liberális demokráciák fő jellemzője, hogy bárki kimehet az utcára szónokolni akármilyen hülyeségről. És ez így van jól, mert senkinek nincs joga megállapítani, hogy mi hülyeség és mi nem. Persze megint más eset, ha a szónokló nyilvánvalóan sérteget egyéneket vagy csoportokat.

2012. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Én liberálisként nem bánom, hogy ilyen műveket is bemutatnak, sőt. Majd a színházba járók ítélkeznek majd, hogy mi tetszik nekik vagy mi nem. Legalább kiderül majd, hogy tényleg ekkora igény van erre vagy sem. Egyébként én szerettem az Új Színházat, igaz csak párszor voltam.Engem is érdekelne, hogy a válaszadók, mekkora része jár legalább egy évben párszor színházba, mert az ideológiai észosztás itt is megy ezerrel.
2012. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy miért nem lehet az ilyesmit a nézőre bízni. Ha a kutya sem néz meg egy darabot, akkor úgyis le kell venni a színház műsoráról (akár liberális, akár szélsőjobbos)
2012. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nyugodtan be lehetne mutatni bármit, max. fel lehet majd jelenteni a színházat gyűlöletbeszéd miatt.
2012. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"A baj csak akkor kezdődik, ha válogatásait nem az ízlés és előremutató szándék vezérli."


?? Szerinted mi vezérelte ?

2012. szept. 21. 01:47
 17/18 anonim ***** válasza:
De jó nekünk, magyaroknak, hogy olyan világraszóló problémáink vannak, mint hogy bemutatják Csurka drámáját vagy hogy Alföldi színpadán meztelenül futkároznak a nők. Hajrá, jobb- és baloldali értelmiség, tiltakozni, aláírást gyűjteni, tüntetni! Ettől fogunk előbbre jutni. Ki mit szeret, azt nézze meg, és takarodjon a politika a színházak környékéről.
2012. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Szerintem alföldi rendezései is csak egy szűk, szélsőséges rétegnek tetszenek." Na,ezen hangosan felröhögtem.Te se jártál még színház közelébe se,te agyhalott birka. Alföldi teltházas előadásokat produkált mindig,még külföldön is elismert..De te csak menjél Vidnyánszkyra,az való nektek.. :-D
2021. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!