Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e reális esély rá, hogy...

Van-e reális esély rá, hogy Magyarország indítványozza a trianoni "béke" felülvizsgálatát?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha valamelyik ország felbomlik, akkor csak be kell vonulni, és kész. (Jugoszlávi, Csehszlovákia)

Kárpátalját egy jelképes összegért akarták visszaadni.


Mindkettőre lett volna esély, csak a sokak által istenített Antall, hagyta annyiban.


Max. még olyat is el tudok képzelni, hogy pénzért visszavásárolni szegényebb országoktól, mint mondjuk Ukrajna.

De a legreálisabb a háború.

2012. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Lol megint ezek a divatnácik :D

Amúgy tényleg csak az hiányozna, hogy emellé a néhány tízezer cigó (ezekkel sem bírunk el) mellé kapnánk még egy milliót ugyanennyi romszi szlovák szerb meg horváttal együtt. Arról nem is beszélve ha ilyen történne a románok szerbek meg szlovcsik megtámadnának és mire beröffentenénk a hipermodern második vh-ból megörökölt fegyvereinket már el is foglalnának.

2012. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

"Kárpátalját egy jelképes összegért akarták visszaadni. "

És ezt ugyan honnan vetted? Ez egy hoax, semmi valóságalapja nincsen. (Az ukránok sem teljesen hülyék ám.)


"De a legreálisabb a háború."

Ki ellen? Ukrajna ellen? Románia ellen?

Mint NATO tagoknak nincs szabad választásunk, hogy mikor akarunk háborúzni.

Meg hát mellesleg ki a fene akar háborúzni? Te igen? Akkor menj...

De se engem, se a családtagjaimat, rokonaimat ne akard belerángatni egy értelmetlen mészárlásba, sem mint áldozatot, sem mint végrehajtót!

2012. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%

13-as.

Hoax? Akkor szerinted Raffay Ernő, az akkori Honvédelmi államtitkár csak képzelődik?

[link]

2012. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Indítványozni bármit lehet, ha van egy kellően idióta kormányunk, amire a jelek szerint ebben az országban minden esély megvan... viszont arra, hogy eredményt is elérjünk, semmi esély nincsen.


Az egykori Magyarország területén nagyjából 30 millió ember él jelenleg, ebből mintegy 13 a magyar. Tehát a történelmi Magyarország helyreállítása esetén jelentős kisebbségbe kerülnénk a saját országunkban. Emellett az országok lakossága, akik tőlünk területet szereztek (nem számolva most a lengyeleket) 94 millió. Önszántából egyik sem fog visszaadni egy talpalatnyi földet sem, háborút indítani senki nem fog a kedvünkért, ha meg mi indítunk háborút, akkor mi találjuk szembe magunkat a közel tízszeres túlerővel. Ez van.

2012. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

14-es

"Leonyid Kucsma ukrán elnök egy ismerősömmel informálisan azt közölte: ha kell Kárpátalja, hát vigyétek."

Igen, hoax.

De még ha elemzed Kucsma hozzáállását, nyilatkozatait, ez a mondat Kucsmától szinte teljesen elképzelhetetlen.


Ezen kívül:

- "ismerősöm" nekem is van számtalan, akivel ezt vagy azt közöltek "informálisan" - azaz értsd ahogy akarod, és beszéltél azzal aki látta azt aki hallott róla....

- Sem a Szent Korona Rádiót, sem az általuk emlegetett Barikádot NEM tartják hiteles hírforrásnak. Szerinted miért?

- Én sem tartom annak...

2012. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
A szu felbomlása idején tényleg volt egy kisebb balhé, abból h. Kárpátalját kihez csatolják (előtte volt már Csehszlovákiánál, majd a szunál) ... Ukrajna nem tartott rá igényt, a ruszinok meg amúgy se vallták magukat ukránnak ... én emlékszem rá, h. Magyarország is szóba jött, de vmi olyasmi rémlik h. vki elment "nyaralni" v ilyesmi és ezért nem is ültünk asztalhoz ... vmi ilyesmi rémlik, de fiatal voltam még akkor..
2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

"Ukrajna nem tartott rá igényt"


Persze, egy ország, amelyik csak úgy, úri kedvében nem tart igényt a saját területének egy részére :))))


Mars vissza a homokozóba! :)

2012. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

16-os.

A kutyát nem érdekli, hogy miben hiszel. :D

Kérdezd meg személyesen Raffay Ernőt, szerintem szívesen mesél neked.

2012. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Shai-Hulud ***** válasza:
86%
Te meg kérdezd meg Kucsmát. Szerintem szívesen szemberöhög téged.
2012. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!