Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találhatok leírást a...

Hol találhatok leírást a lakhatási támogatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma mondták a híradóban.
2012. szept. 20. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Naszóval, számlával kell igazolni ahogy az várható is volt. Namármost ki fog itten neked számlát adni?
2012. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kössz!
2012. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit jelent ez pontosan?

"Azok kaphatnak lakhatási támogatást, akiket a munkaügyi kirendeltségek legalább három hónapja álláskeresőként tartanak nyilván, azonban a pályakezdőknél és a csoportos létszámleépítésben érintetteknél ezt a feltételt nem vizsgálják."


Nem egészen értem. Az itt a lényeg, hogy mióta vagy munkanélküli, vagy hogy mióta vagy beregisztrálva a központba?


Engemet 2 éve felszámolás miatt elküldtek. Akkor regisztráltak a munkaügyi központba, de miután megszűnt a pénz, és nem segítettek állást találni, már nem jártam, mert sokba került az odautazás, így azóta nem vagyok regisztrált. Még munkát sem találtam.

Ha most újra bejelentkezem, akkor mikortól járna nekem támogatás?

2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez megint egy nagy baromság. Tegyük fel, hogy kap számlát az illető. Az adófizetők pénzéből ekkora összeget kifizetni csak azért valakinek mert nem helyben dolgozik, luxus most. A többségnek a bére nincs ennyi. Majd ezzel is szépen visszaélnek egyesek. Nem tudom az számít-e, hogy mióta lakik valaki ott ahol lakik. Tegyük fel, hogy az illető most Budapesten lakik és van egy rokona 100 kilométerre. Bejelentkezik oda, aztán munkát vállal Pesten. Ha van másik rokona Pesten, annak akár meg is éri számlát adni és megosztoznak a pénzen.
2012. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs ha le van írva, de nem nyitottam meg a linket!
2012. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


6 évet jártam egyetemre, végig albérletben laktam. De számlát a 6 év alatt egyett sem láttam. Először megkérdeztem (mint rendes jogkövető állampóógár), mondta is a főbérlő lehet számla de akkor egy 20asal több. THX


Most is ez lesz szerintem.

- Mennyi az albérlet?

- 60+rezsi!

- És ha számlát is kérek róla?

- Ja hogy támogatott munkaügyis! Akkor 80+rezsi!


A másik, rezsiköltséget hogy fizetik. Át kell majd íratni az órákat az albérlő nevére? Mert a számla ugye a főbérlő nevére jön. Ha meg Józsi bácsi van a számlán, hogy fogják kifizetni nekem. Sehogy.

2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ha most újra bejelentkezem, akkor mikortól járna nekem támogatás?"


Mostantól számított 3 hónap múlva.

Te most nem munkanélkülinek számítasz, hanem inaktívnak. Az számít munkanélkülinek aki regisztrálva van a hivatalban.

2012. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"megkérdeztem (mint rendes jogkövető állampóógár), mondta is a főbérlő lehet számla de akkor egy 20asal több. THX"


Te f.asz!

Akkor se te fizeted, hanem az állam!

Ingyen lesz szállásod, és akkor te végeztél egyetemet....

Én már nem csodálom, h a kormány szark rá, ilyen embereknek fizetést nem.adnék.

2012. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te fax! Ebben az országban ki adózik az albérletbe adott lakása után? Senki!!!
2012. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!