Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az 1989-től...

Mi a véleményed az 1989-től 1998-ig tartó cigányüldőzésről?

Figyelt kérdés

Azért 1998-at írtam, mert akkor jelentette be Orbán hogy "Magyarországon már nincs cigányüldőzés".

Ugye ez abból állt, hogy tettek cigányellenes dolgokat (verés, gyilkosság) és némely faluból elkergették őket (erdőbe mentek, városba mentek vagy falut alapítottak).


2012. szept. 21. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, és nem is volt Magyarországon cigányüldözés, mióta élek. 55 éves vagyok.
2012. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább ők üldöznek minket? Nem vágyok fásiszta, de ez az igazság, nem érdemes egyedül a közelükbe menni.
2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az üldözésen azt érti a kérdező, hogy néhányszor menekültek a cigányok és napokig nem mertek hazamenni. De mikor is? Amikor a közösségük valamelyik tagja bűntényt követett el (Olaszliszka, pécsi eset) és ők féltek a megtorlástól. Mert magukból indulnak ki, hogy ha sérelem éri őket, akkor azt erővel, csoportosan meg kell torolni. Ettől a képzelt megtorlástól riadtak meg.


Na de kérem, ha a szomszédom lábtörlőjére sz.rok és utána pár napig nem merek hazamenni mert AZT HISZEM, hogy meg fog verni, akkor az nem a szomszéd hibája.

Olyanról nem hallottam, hogy dolgos, becsületes cigányokat elüldöztek volna bárhonnan is.

2012. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről én nem hallottam, nem is olvastam még, hogy lett volna ilyen... Ha valóban lettek volna cigányüldözések, akkor szerintem tutira szó lenne róla a médiában is. De ennek még csak nyoma sincs. Szóval kérdező, nem értem, mit akarsz most kérdezni.
2012. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Jól van fiacskám, jól van. Pihizz egy kicsit.
2012. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,linkelnél erről egy forrást?
2012. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Pic or didn't happen!
2012. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Az a véleményem, hogy msost már a magyart verik, a nagymamánk torkát vágják el, az apánk robikapája tűnik el a fészerből, most már a magyar költözik el a falvakból, elmenekülnek a cigány lakta környékről. A fagyi visszanyalt....nem volt elég hatásos ez az állítólagos cigányüldözés..
2012. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a véleményed az 1989-től 1998-ig tartó cigányüldőzésről?"


Ha lett volna ilyen helyeselném és támogatnám, de nem volt.

2012. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ahogy nagyapáink mondták, régen volt, még igaz se volt...

Amúgy mi ez, már megint lehet kárpit igényelni egy kis II. Cigany Holocaust(TM) kapcsán? Lesz megint mit a félkarú gádzsóba dobni?

2012. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!