Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Vágó István...

Mit szóltok, hogy Vágó István Gyurcsány-szimpatizáns, a Demokratikus Koalíció győzelmének örülne a választásokon és Iványi Gábort szeretné köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Váljék egészségére!
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Ja, ha a Vágó súg nekik, tuti megnyerik...
2012. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

A "libás" sztori a fideszes szócső mno hazugsága volt:


[link]

2012. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sz1u ***** válasza:
54%

Kérdező!


Vágó István mindig is liberális volt. A DK szintén (inkább) liberális.

Keresd meg az ok-okozati összefüggést...

2012. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Én nem egy családot ismerek akiknek a "liba sztory" miatt kellett eladni a házukat..

Minden ami magyar az tönkre ment vagy privatizálták (rengeteg gyár, szolgáltató, termelői szövetkezet, feldolgozóipar)... nekem még csak most esik le... Csak a nyugati multi képes profitot termelni, ami magyar az biztos, h. befog csődölni vagy privatizálni kell ... miért van ez? miért adunk 7%os kamatot a befektetőknek mikor a magyar vállalkozó nem képes 7%os kamatból fejlődni ...

2012. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bumbi02 ***** válasza:
61%

Én nem egy családot ismerek akiknek a "liba sztory" miatt kellett eladni a házukat..


Aki meg kicsit is körül néz a világban, nem egy ilyen sztorit ismer. Az egész libás ügy azért érdekel valakit is - a károsultakon kívül - , mert a Bajnai neve feltűnik benne. Más dolog, hogy aki kicsit is tudja, hogyan működik egy részvénytársaság, tudhatja, hogy Bajnai mellett legalább 2 tucat ember keze még benne van abbna, ahogy a vagyont kimentették, de persze az embereket azok nem érdeklik. Szerintük csak Bajnai a "libás-gyilkos". Az, meg senkit se érdekel, hogy évente hány hasonló eset van "noname"-emberekkel, cégekkel. Szomorú, de igaz.

2012. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Keresd meg az ok-okozati összefüggést...".


Tehát te nem hallottál még olyan liberálisról, akinek nem szimpatikus gyurcsány, olyan jobboldaliról, akinek nem szimpatikus a Fidesz, olyan baloldaliról, akinek nem szimpatikus az MSZP...sb. ?


Értem..

2012. szept. 22. 01:00
 18/20 Granulátum ***** válasza:
19%

Miért zavar titeket, hogy hova szavaz?


Ha kiderülne, hogy szereti a tökfőzeléket, ti meg utáljátok, akkor azért csalódnátok benne?


Érdekes, az én életemet nem befolyásolja, hogy ki kit akar elnöknek.

2012. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sz1u ***** válasza:
51%

01:00 Kérdező


"Tehát te nem hallottál még olyan liberálisról, akinek nem szimpatikus gyurcsány, olyan jobboldaliról, akinek nem szimpatikus a Fidesz, olyan baloldaliról, akinek nem szimpatikus az MSZP...sb. ?"


Mi van??? Ez most hogy jön ide?


Vágó liberális és a DK is. Szimpatizál vele és kész. Mint pl. én is... ennyi.

2012. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 VVMMvvmm ***** válasza:
47%
Vágót egy seggnyalónak tartom.
2012. szept. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!