Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Vágó István...

Mit szóltok, hogy Vágó István Gyurcsány-szimpatizáns, a Demokratikus Koalíció győzelmének örülne a választásokon és Iványi Gábort szeretné köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:40
1 2
 1/20 Ozmium42 ***** válasza:
52%
A vér szava
2012. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én erősen megdöbbentem, és csalódtam is az illetőben, de végülis mindenkinek szíve-joga azzal szimpatizálni, akivel akar.

A magam részéről magasról sz@tok a három említett úrra.

2012. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bumbi02 ***** válasza:
73%
A politikai nézete nem befolyásol engem egy ember megítélésében sem. Ez nagyjából olyan, minthogy mi a vallása, milyen zenéket szeret. Ízlések és pofonok.
2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Crisopher ***** válasza:
75%
Nem lep meg. Ő már korábban mondta, hogy Gyurcsányt támogatja. Évekkel ezelőtt. Akkor ábrándultam ki belőle, pedig nagyon szerettem a Legyen Ön is Milliomos játékvezetőjeként. Hát igen, a rideg valóság...
2012. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy megértem. Vágó egy rendkívül művelt, intelligens, felvilágosultan gondolkodó demokrata, és mélységesen megdöbbennék, ha mint ilyen, akár a divatkeresztény szélhámosokra, akár a horthysta masírozókra szavazna. Én Bajnai Gordont szeretném miniszterelnöknek, pénzügyminiszternek Oszkó Pétert, köztársasági elnöknek pedig Róna Péterre voksolnék.
2012. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 VVMMvvmm ***** válasza:
34%
A "libás" Bajnai mint demokrata? Kétlem.
2012. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 bumbi02 ***** válasza:
61%
Bajnai miért ne lenne demokrata?
2012. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 VVMMvvmm ***** válasza:
47%

Először is mert egy demokrata rendelkezik empátiával

mások nyomorúságával, bajaival kapcsolatban.Bajnairól

azonban ez nem mondható el.

2012. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Bajnai aki adta a hiteleket a malévnak majd oszkó aki a wizzair elnöki tagként feljelentette az euban ... na ne már két díszpinty... vki hibázott kérdem én, ki a hibás?
2012. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
nem hitelt adott, hanem állami támogatást ...
2012. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!