Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék nem szánalmasabbak...

Orbánék nem szánalmasabbak mint Gyurcsányék voltak?

Figyelt kérdés

Gyurcsány is ugyanúgy hazudott, de neki nem derültek ki, csak mikor beismerte. Orbán viszont úgy hazudik, hogy sorra derülnek ki a hazugságai és átunna persze próbálja magyarázni, ami szintén hazugság.


Erre a legjobb példa az IMF. Azt hazudta, hogy ilyen meg olyan követeléseik vannak. MAjd AZ IMF megmondta, hogy ők nem is mondtak ilyet. Erre a fidesz, hogy igazából nem az IMF kérte, hanem az EU. Erre az EU is küldött egy levelet, hogy ők se kértek ilyet. MAjd persze jött a magyarázkodás, ami ismét csak hazugság volt. Csak a hithű fideszeseknek nem esik le, hogy a kormány ezeket csak azért csinálja, hogy ha bevezeti akkor legyen kire fogni és, hogy magát fényezze, hogy mégpedig ők szembeszállnak. Kész szánalom ez a kormány.


De millió egy ilyen példa van még.

A legszánalmasabb mikor 2 vezető politikus egyazon dologról egy napon 2 ellentétes dolgot állít.


2012. szept. 23. 12:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Orbánék az aljas hazugságokkal 2 év alatt túltettek azon, amit a szocik 8 évig műveltek. A vicces, hogy ezért Gyurcsányt megfeszítenék, Orbánt ugyanakkor a haza megmentőjeként ünneplik.
2012. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
15%
Orbánék 20 év alatt sem tudnának annyit hazudni,mint Gyurcsányék 8 év alatt.
2012. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

"farikcsaaa válasza:"

Hát nem tudom: Orbán egymillió munkahelyet ígért (ami nagy vonzerő volt!), abból Te mit látsz megvalósulni.

Megígérte a közbiztonság javítását (szinte azonnalra), ÉN ABBÓL SE LÁTOK SEMMIT..

Kizavarjuk a multikat, volt a jelszó és mit látok?

Nem sokkal hatalomra kerülésük után büszke kebeltől dagadva mondott beszédet a győri Audi (az nem multi?)bővítéskor. Semmi köze nem volt hozzá..

Majdnem ugyanez a szitu a kecskeméti mercinél.

És azért még sorolhatnám.

Szerinted akkor hogyan is van ez?

2012. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó mivel moshatták így át az agyad, sósavval?

Szerinted az előzőek hoztak ennyi szemét diktatórikus intézkedést? És loptak ennyire gátlástalanul? Te biztos az orbán egyik kölyke vagy.

2012. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
2012. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Én nem nevezném szánalmasnak, én inkább tragédiának hívom ezt a helyzetet. Mindenféle harsány hazázós, magyarozós stb. beszédek és frázisok után egyre lejjebb és lejjebb süllyedünk, és nem tudom, hogy milyen út vezet innen vissza. Itt élek, az én osztályrészem a nyomor, tőlem vesznek el mindent trükkös adók formájában, kurtítanak meg juttatást, járulékot, fizetést, nyugdíjat és közben ezerrel verik a mellüket, hogy mennyit tettek Magyarországért. Ez ma már borzalommal azonos, nem a szánalommal! Egy kalap székletet nem tettek a munkahelyemért, a nyugdíjkorhatáromat kitolták, a segélyemet, miután kirúgtak, lefaragták, a végkielégítésemet lefaragták, a fizetésen kívüli juttatásaimat elvették. Minden nap drágább az élet és én minden nap hallom, olvasom, hogy Magyarország, meg a kormány milyen nagy siker... már véleményem sincs erre. Egy darabig még elsült a retekség, hogy mások tették tönkre az országot, mi meg építjük. Ma már ez is hiteltelen, sőt!
2012. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Orbán szemrebbenés nélkül szembehazudja az egész országot, ebben nagyon profi! ha a gazdaságélénkítésben és a munkahelyteremtésben tudna ilyen hatékony lenni akkor nem kellene tartanunk az összeomlástól.
2012. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem csoda hogy itt tart az ország mikor ennyi ember még mindig ott tart hogy Gyurcsány vagy Orbán. Ti k.rvára de nem láttok már mást csak két vadb.rmot akik között éveken át ment a sárdobálás. Mindkettő végérvényesen leírta magát és a pártját is (ja mert hogy ezek pártokhoz tartoznak, ugye tudtátok?)

Aki pedig bármelyiket is akár csak egy nyamvadt betű erejéig védelmébe veszi az amnéziás.

2012. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
73%
De,sokkal
2012. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Eddig ez a legszánalmasabb kormány ami 90 óta van. Olyanokat tesznek ami egyértelműen szembemegy a nép akaratával és ezt ők sikerként értékelik. Sikernek tudnak beállítani mindent és szemrebbenés nélkül hazudnak és teljesen hülyének nézik az embereket. Lehet, hogy vannak is olyanok, mert állítólag még mindig biztos a kétharmaduk. Ezt ők mondják.:)))

Akik lepontoznak azok képviselik őket.:)))

2012. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!