Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mik a jobb és bal...

Szerinted mik a jobb és bal oldaliak "állandó" érvei?

Figyelt kérdés

Amit úgy általában minden vita során elmondanak vagy ha nem győzik érvekkel akkor milyen viselkedést vesz fel?


Például én a balosoknál vettem észre,hogy az első érvük az,hogy lehülyézik a másikat, tudatlannak és butának nevezik, vagy tizenéves "fiatalnak".


Ti miket vettetek észre,akár a jobb vagy bal részéről? Egyéni reakciókat is írhattok.(amit egy bizonyos ismerősöd mond mindig,mint érv.)



2012. szept. 24. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Baloldal részéről örök kártya, hogy valaki szociálisan nem érzékeny, és próbálja úgy beállítani a körülményeket, mint az első ipari forradalom munkásosztálya idején.

A másik attól függ ki van épp kormányon. Az ujjal mutogatás, a de... is lopott és társaik.

2012. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Hivatalos statisztika szerint a Jobbik támogatottsága az egyetemisták körében a legmagasabb, tehát nem lehet azt mondani, hogy tudatlanok szavaznak rájuk.


Gyurcsányos megmozduláson viszont szinte csak nyugdíjasokat lehet látni.

2012. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A baloldaliak érvei: nem vagy demokrata, fasiszta ,náci, antiszemita vagy, az egyház rabszolgája vagy, nem vagy európéer, avítt nézeteid vannak, potenciális tömeggyilkos vagy, tuti, hogy valakit Dunába akarsz lőni, diktatúrát akarsz stb.


jobboldaliak érvei: nem vagy magyar, hazaáruló vagy, zsidó vagy, cigány vagy, zsidóbérenc vagy, Washington és Brüsszel elvtelen seggnyalója vagy, homoszexuális vagy, deviáns vagy stb.


röviden ennyi... :D

2012. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Komplikato ***** válasza:
54%

Felteszel egy kérdést mint ha tényleg érdekelne, majd ügyesen eldöntitek hárman, hogy igen a csúnya balosok azok mind ilyen retardáltak? :D

Akkor minek kérded?


Amiket felsoroltatok azt mindkét oldal (már ha itthon léteznek) fanatikus arcaitól hallottam 90%-ban. Bármennyire fura a hülye, vagy gondolkodást feladó, instant igazságokon élő emberek minden oldalon tök egysíkúak.

2012. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Komplikato bakker, tanulj meg olvasni, én mindkettőtől leírtam a gagyi érveket, nem tom mi bajod van.
2012. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Komplikato


Én nem mondtam,hogy csak a bal oldalt lehet írni..írd a jobboldal érveit ha ennyire odavagy, ne ezen múljon:D

2012. szept. 24. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Az állandó az, hogy a másik miatt van minden.
2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

"

jobboldaliak érvei: ..zsidó vagy, cigány vagy, zsidóbérenc vagy, Washington és Brüsszel elvtelen seggnyalója vagy, homoszexuális vagy, deviáns vagy stb. "



Mi van ?!

Ne mossuk egybe a szélsőjobbot a jobbközéppel !

2012. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dick Esmen ***** válasza:
58%

Bal:náci,fasiszta,tizenéves,fideszes

Jobb:zsidó,cigány,washington -,tel aviv bérenc,komcsi,gyurcsányista

2012. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, az utolsó sincs tisztában azzal, hogy Jobbik és Fidesz nem egyenlő..


Eleve Fideszben vannak zsidó képviselők is, akik valószínűleg nem fogják önmagukat lezsidóbérencezni..

2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!