Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is Turulba születtetek?

Ti is Turulba születtetek?

Figyelt kérdés

Ma újabb bölcsességgel és felismeréssel lettem gazdagabb, hála nemzetünk lángeszének:


"A kormányfő hangsúlyozta: a Turul a magyarok ősképe, melybe mindenki beleszületik, mint a nyelvbe és a történelembe."


[link]


Ugye, Ti is a turulba születtetek?



2012. szept. 29. 18:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ájem dö Turulborn. :D
2012. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom!
2012. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

"Édesapám szélsőjobboldali szimpatizáns, dzsentroid, aki 56-ot máig forradalomként emlegeti."

Gyurcsány Ferenc. Nem csak Orbán az egész politikai elit dilettáns vadbarmok gyülekezete.

2012. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Turulba születtem, turulban is fogok meghalni, de közben még végignézem, ahogy ezt a figurát egyszer végre kényszerzubbonyban viszik el...
2012. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Komplikato ***** válasza:
89%

É mi van ha valaki nem abból a vezető zörzsből származik? Pusztuljon meg? :D

Nekem akkor is a szürke farkas a totemem ...

2012. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
25%
Igen is igaza van. A Turulmadár mindannyiunk szent jelképe, sorsa összeforrt a Nemzet sorsával, Orbán Viktor ezt hangsúlyozta. Végre igazi Magyar kormány van, de ti az örök elégedetlenkedésetekkel akadályozzátok a Nemzeti Együttműködés Rendszerét és miattatok kerül hatalomra megint az ellenzék, remélem örültök. Egy biztos, soha ilyen jó szakemberek, mint most nem álltak az Ország élén. Hajrá Magyarok!
2012. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Engem a gólya hozott.
2012. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#6-oska, jó a humorod :)
2012. szept. 29. 19:15
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

# 6:

Jól ironizálsz, annyira, hogy majdnem én is komolyan vettem a szövegedet.

2012. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

"Engem a gólya hozott."


Egészen biztos vagy benne? Nem hasonlított inkább a bölcs vezérünk háta mögött látható madárra? Kérdezd meg még egyszer a szüleidet, hátha másként emlékeznek vissza...

2012. szept. 29. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!