Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az, hogy egyesek...

Mért van az, hogy egyesek mindenért a Fideszt okolják, miközben 2002-2010-ig nem ők voltak kormányon, és ez idő alatt például az államadósság kb 30%-ot nőtt, és ennek a visszafizetését, még a mai napig is nyögjük? (Bővebben lent, olvassátok el! )

Figyelt kérdés

Hölgyeim és Uraim!

Én nem tagadom Fidesz szimpatizáns vagyok! Viszont

egy dolgot mondjanak már meg nekem.Miért mossuk össze a felelősösöket? Azért nem mindenki ugyanannyira felelős dolgokért!

TÉNYEK:

1990-2010-ig:

FIDESZ=4év

MSZP=12ÉV

MDF=4ÉV(+4)

Akkor?


És nézzük csak 2002-őt!

Az MSZP-s Miniszterelnök Medgyessi Péter azt nyilatkozta,hogy a gazdaság jó állapotban van. HANGSÚLYOZOM AZ MSZP-s MINISZTERELNÖK MONDTA EZT! Az államadósság kb 53% volt, 2010-ben meg 80% fölött.

Tehát ha az MSZP-s Miniszterelnök azt mondta,hogy mikor a Fidesz átadta,akkor a gazdaság jó állapotban volt,akkor hogy lehetne a Fideszt és az MSZP-t egybemosni? Utána 8 évig nem Orbán volt a Miniszterelnök! 2002-2010-ig Orbánnak köze sem volt a hatalomhoz!

Ha 2002-ben jobb volt a kilátás,utána 2010-ig csak MSZP kormány volt(08-ig SZDSZ-el együtt)

Persze felvették a hiteleket,fizetést,nyugdíjat emeltek,de akkor is a 8 év alatt lett az államadósság több mint 80%, és 2002-ben pedig kb 53% volt!

Orbán Viktor 2010-től Miniszterelnök megint.

Az meg megint más kérdése,hogy nem értek velük egyet sok mindenben!

Érveket szeretnék hallani,kulturált hangnemben,bár szerintem a tények magukért beszélnek,és véleményem szerint amikor nem Orbán volt a Miniszterelnök,akkor hát elég nehéz lenne mindent rákenni,szóval az már nagy elfogultság lenne!

Várom a kulturált,értelmes,nem gyűlölködő válaszokat!

Köszönöm Szépen!



2012. szept. 29. 22:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
19%
Le van. Mivel ti az utálkozáson és a pontozgatáson semmi érdemi érvet vagy tettet nem tudtok felmutatni.
2012. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit szeretnék? Ha a feltett kérdésemre az emberek gyűlölködés nélkül,békében tudnának válaszolni,és kulturáltan beszélgetni a másikkal!

Mi szükség van arra,hogy aki Fideszes azt lepontozzuk???

Itt azért van tán kevés Fideszes,mert már úgy vannak vele,hogy inkább nem szólok hozzá a témához,úgy is lenulláznak....! Nem értem ezt....

Mindannyian MAGYAROK VAGYUNK!

2012. szept. 29. 23:17
 23/40 A kérdező kommentje:

Kedves Child of Gaia

22:34

22:42

23:02

23:17

EGYETÉRTEK! :) :) :)

És akikkel nem értek egyet,azoknak is köszönöm,és tiszteletben tartom,elfogadom,hogy más a véleményük!

Én nem pontozok le ezért senkit!

2012. szept. 29. 23:19
 24/40 anonim ***** válasza:
48%

Így van, kérdező. De látod milyenek.

Mindig ez van, jön egy kérdés, elindul egy beszélgetés pro és kontra, majd megérkeznek ezek a sunyi balos lepontozók és végigszáguldanak mindenhol. Persze érvelni nem tanultak még meg.

2012. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
80%
Ja, nem vagyok azonos a másik 62-vel.
2012. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem tudom, hogy egyesek miért csak a Fideszt okolják. Én mindkettőt okolom. Az MSZP kezdte a rombolást, a Fidesz meg időarányosan gyorsabban folytatja. Nem hittem, hogy ezt mondom, de bárcsak a 2010-es helyzetben lenne az ország most is. Ha konkrétum érdekel, akkor nem értek egyet a Fidesz gazdasági-, adó-, oktatás- és egészségügy politikájával. A dilettantizmus elképesztő méreteket ölt. Emellett még Magyarországot is lerombolják, nemcsak nyugaton, de már keleten is. Ehhez jön még pluszban a jogállam tiprása is. Igazából álmomban nem gondoltam, hogy ilyen rombolást fognak végezni, mert előtte is egy romhalmaz volt már az ország.
2012. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
32%
Aki az mszpt védi az érvelhetne is pártja mellett ... mert az eddig egyetlen egy érv miszerint 98-02 között nőtt az államadósság sajnos tévesnek bizonyult! Bokros meg 20% fölötti alapkamattal tudta csak versenyképessé tenni gazdaságot, mely ide haza nem csak inflációt okozott, de a magyar cégek csőd hullámát is elindította ...
2012. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem mit nyavalyogtok a lepontozás miatt, én a kérdésre válaszoltam, fröcsögés és MSZP imádat nélkül, mégis lepontoztak. Most akkor kezdjek le siránkozni, hogy a sunyi jobbosok csak erre képesek. Itt mindenki lepontoz, mindenkit. Ez van.
2012. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
22%

Az egy dolog, hogy lehet ellenérveket, kritikákat hozni a fidesz ellen.

A nagy büdös probléma csak az, hogy ettől még a szocik mellett az égvilágon semmi érv nem szól.

És tény, hogy ami rossz történt velünk a módszerváltás óta, annak a döntő többsége a szocik műve.


Az első Orbán-kormány pedig tényleg jó volt. A mostani még nem futott ki, de nehogy már a szocik jobbak legyenek..

2012. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
85%
pedig még azok is jobbak voltak ennél, bár ők is elég alacsonyra tették a lécet, de a fidesznek még azt sem sikerült elérnie.
2012. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!