Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyre szaporodó adófizetési...

Az egyre szaporodó adófizetési kötelezettségek miért nem minősülnek a polgárok (lakosság) zaklatásának?

Figyelt kérdés

Az adófizetők pénzén működtetett hivatalok eljárási,illeték,okmány stb díjat számolnak fel.Mikor jutunk odáig, hogy tiszteletben tartják az adófizető pénzét,idejét és a vagyonára vigyázni is tudnak?

Miért kerül nekünk olyan sokba épületek fenntartása (energia,munkadíj)mellett egyéb kiváltságok:számítógép,telefon,autó sofőrrel,utazási ktg stb. Adófizető polgárként mikor nyilatkozhatok arról,hogy kinek adnék és kinek nem? A minimálbérből élőknek miért kell saját zsebből állni azokat a kiadásokat amire a több milliós fizetésből élők nem képesek? Miért kéne támogatnom azt aki valójában nem érdemli meg?!!!!!


2012. szept. 30. 03:52
 1/4 tavol elo ***** válasza:
100%
teljesen igazad van! De szerintem ez egy olyan kerdes amire 4 evente Te magad tudsz valaszolni, ha erted...
2012. szept. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért van ez így, mert a politikai részvétel megreked a négyévenkénti ikszelgetésnél. El kellene érni végre, hogy az effajta döntések a mi kezünkben legyenek, és nem önjelölt "képviselőinkében". Vagy ha ez túl radikális, akkor legalább azt, hogy a politikusok odafigyeljenek a nép szempontjaira - és féljenek tőle!
2012. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igaz
2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 4 évente x-eljünk vége úgyis megszorítás lesz, asszem ebben már tapasztalatot szereztünk...

Én pont ezért lettem libertariánus, és támogatom a minimális redisztribúciót, mert mégis csak sok, hogy amit a hétköznapi ember megkeres, azt az állam önkényesen elveszi, majd sok esetben olyan embereknek ossza, akik életükben nem dolgoztak. Mindig is kiálltam a normális nyugdíjak, a megfelelő egészségügy és a jó közbiztonság mellett (mielőtt vki azt hinné én erre nem költenék), de a túlzott segélyezést elleneztem. És most normális nyugdíjazás, megfelelő egészségügy és jó közbiztonság még hiányzik is... Nem kell ekkora állami újraelosztás.

2012. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!