Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beleegyeznél a Sziget Fesztivá...

Beleegyeznél a Sziget Fesztivál betiltásába és helyette egy országos katonai parádé bevezetésébe?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 17:10
1 2 3 4
 21/33 Dick Esmen ***** válasza:
Nem.Katonai parádét csak katonákkal érdemes csinálni,olyan meg nekünk úgy sincs.
2012. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A szigetfesztet mondjuk én is egy sz@rszökőkútnak tartom, de azért na, a mulatozásnak is megvan az ideje. És annak ellenére, hogy magam is jobban szeretem a katonásabb életmódot (és ami ehhez kapcsolódik), de tényleg, napjainkban max felvonul az a párezer fő, meg néhány páncélozott terepjáró és ennyi volt a katonai parádé?
2012. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Én katonának akarok menni, de a kettő közül inkább a Szigetet választanám, amég lehet addig bulizok inkább.. :)
2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

kár lenne elítélni valakit azért, mert úgy él ahogyan neked nem tetszik.

Én nekme se tetzsik, emberek akik a földön aluszank egy hétig mobil WC-t és zuhanyzót hazsnélnak, ha használnak, és aztán sokat isznak és hánynak... valóban nem a legkultúráltabb körülmény, de ha valakinek megfelel, miért kell ezen lovagolni?


Vagy mert pont katonásabb? És szereti kockásan intézni az ügyeit... hát had tegye...


Én egyik sem vagyok :-))))

2012. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

A kettőnek k-ra semmi köze egymáshoz! A sziget egy k-nagy üzlet, a katonai parádéhoz meg nincs semmink sem! Ezt jobb ha tudod! Komolyan nincs hozzá semmink sem! 3-5 tankkal kiröhögtetnénk magunkat!


A sziget mellesleg nem fertő inkább olyan állatkodás szerűség, mint egy focimeccsen amúgy semmi extra. Ellenben a külföldiek tíz dömpert megtöltő pénzhalmot költenek el nálunk a sziget miatt, egy katonai parádéra meg nem lenne benzinkeret! Ez pedig nem vicc!!! Tényleg nem lenne pénz rá!

2012. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Simán!

De csak azért, mert utálom a Sziget fesztivált!

2012. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26

dögöljön meg a szomszéd tehene is igaz?


Komolyoan azt hiszem hogy sokan azért fikáznak dolgokat, hogy másnak ne legyen jó. Gratulálok! De nem azért mert nekik az ropssz hogy az a valami ott van.

Érdekes módon nem tudok elképzelni egy rendes, jól kiképzett katonát olyan szemlélettel, mint pl a kérdezőjé is.


Sokan vannak azok, akik csak "szájukkal" támogatják a katonaságot, de maguk sosem állnának be, vagy tudják, hogy nem alkalmasak... de jobb is, egy katona ne gondolkodjon szélsőségesen.

2012. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a katonák gondolkodnának, egy sem maradna közülük a harcmezőn. - II. Frigyes.
2012. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

# 27:

Aha... .

Azt ne magyarázd be nekem, hogy akkora hangerővel lehet élvezni a zenét, ahogyan a fesztiválon nyomatják. Ezt csak droggal lehet 'elviselni', de nekik mindegy, akár az építkezéseken levő munkazajt is nyomathatnák, arra is ugyanúgy táncolhatnának.

A zajszűréssel meg csak a médiában foglalkoztak, a valóságban aligha.

Ennyit erről, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

2012. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ezekszerint te közel laksz a Hajógyári szigethez és ezért zavar. Látod ez meg tudom érteni. Ha pedig nem, akkor miért zavar?


A másikhoz

Ismerősök járnak rendszeresen szigetre, de róluk nem tudom elképzelni hogy drogosok lennének. Biztosan igazad van sokan járnak oda drogosok nem kétlem, hogy sokan ott próbálják ki. De nem mindenki. Egyébként miért zavar ez téged?

Ha lelki ismeretes állampolgár lennél, nem itt fröcsögnél, hanme a rendőri biztosítás mellett lobbiznál, aláírást gyűjtenél stb. Ha ennyire nem tartod fontosnak, cska ismételni tudom magam, miért veszed a fáradtságot hogy ide írjál?


Nektek minden nagyon fekete fehér.


Valóban a drog rossz. A drogot elítélem a drogdílereket is, a drogosokat viszont sajnálom, mert van annak előzménye. És az nem a Sziget fesztivál.


Egyébként a drogos hippik között és a szigorú katonaság között elég nagy a színskála, mondhatom azt is, hogy ahány élet, annyi fajta élet vitel. És lehet ezek még csak nem is a legszélsőségesebb életvitelek


Miért ítélnáém el bármelyiket is? Amikor nem tudom, őt mi vitte odáig?

2012. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!