Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a 2013-as költségvetésben egy újabb 500 milliárdos lyuk tátong?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


"Sajtóértesülések alapján kijelenthetjük, hogy Hérakleitosznak nem volt igaza, amikor azt mondta, hogy kétszer nem lépünk ugyanabba a folyóba. A második Orbán-kormánynak a költségvetés tervezése esetében nem hogy kétszer, de háromszor is sikerült ez a ritka mutatvány."


"Egy tegnapi cikk alapján nagyon úgy tűnik, hogy a kormány vezetése néhány héttel ezelőtt kezdte csupán valóban elhinni, amit a gazdaságpolitikával nem csak ráolvasás szintjén foglalkozók már jóval régebb óta mondanak, miszerint a jövő évi költségvetés tervezetében 500-600 milliárdos lyuk tátong. A százmilliárdokkal való dobálózáshoz nem szokott olvasók kedvéért eláruljuk: ennyit nem lehet csak úgy tévedni. A költségvetés készítői vagy csaltak, vagy egyáltalán nem értenek ahhoz, amit csinálnak."



2012. okt. 5. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz kormány van, várható volt.
2012. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Update-eld magad! Már egy órája mindenhol a mai 400 Mrd-os megszorítás a főcím! Amúgy reggel óta ezt a Matolcsy bejelentést várta már minden hírportál.
2012. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még mielőtt azt hinnéd hogy fideszes lennék, dehogy vagyok az! Csak szóltam, hogy nem vagy naprakész.
2012. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Közben már rájöttem, azért kösz. Valahogy nem vagyok meglepve...
2012. okt. 5. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne miből akkor őrülnék de mivel nincs így no comments!
2012. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Elolvastam a matolcsy-tervezetet.(nem véletlen a kis betű)

Sehol nem találtam benne, hogy a kormány ÖNMAGÁN mit szorít.

Nem is szorít, hanem reformál(fideszül szólva)

Lehet, hogy "tudatlan proli" vagyok, de ha a családban anyagi gondok vannak, akkor nem cserélek magamnak autót.

A szokásos gusztustalan viselkedés.

2012. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
tévhit, hogy a következő kormányok preferálhatnak más gazdpolitikát. a szocik alatti 9%, most 3. és teljesen mindegy milyen intézkedésekkel. a szociális és egyéb reformokat már rég meg kellett volna csinálni,csak senki nem vállalta. ha a bokrosbá csinálta volna, az még keményebb lenne, higgyétek el.lehet más módszert alkalmazni, más területeken szorítani,de az eredmény ugyanaz lesz. viszont ha megint a szocik kerülnek 2014-ben hatalomra, akkor ez a 3% ugrik ismét...
2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, a nyugdíjcsökkentés most is elmarad sajna... :(
2012. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 árokpart ***** válasza:
Sokan nyugdíjcsökkentést szeretnének. Miért van itt ilyen idősellenesség számomra érthetetlen. Mintha bántanának valakit.
2012. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!