Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ügyfél kapuval kell regisztrál...

Ügyfél kapuval kell regisztrálni a választásokra?

Figyelt kérdés
Így a határon túliak biztos beszavazzák a fideszt.

2012. okt. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Belföldieknek ügyfélkapuval kell regisztrálni! A határon túli magyaroknak levélben!
2012. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fideszes megoldás
2012. okt. 5. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra megy ki a játék, hogy aki a politikában csalódott és a Fidesz ellen szavazna, az inkább el se menjen választani. A határon túliak meg többnyire Fidesz (+ esetleg Jobbik) imádók, megvették őket kilóra a nagy állampolgárság osztogatással.
2012. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem csak ügyfélkapuval lehet majd regisztrálni, mivel úgy igen könnyen visszanyalna a fagyi. Ugyanis kíváncsi leszek, hogy pl. nyugdíjasok közül hányan regisztrálnak majd neten keresztül. A nyugdíjasok meg ugye a fidesz (és az mszp) legnagyobb kedvencei.
2012. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! Ne nézd le a nyugdijasokat mert a mai 60-70 évesek bizony hogy neteznek. Lehet hogy az idősebbek már nem azt nem tudom de a baráti társaságomban igen. egy 60-éves
2012. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
60-asok neteznek én is 2 év mulva annyi leszek,én is kapuzni fogok de nem a fidesz mellett.
2012. okt. 5. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag lehet majd a jegyzőnél is regisztrálni. Persze ha addig nem írják át az alkotmányt... Amúgy cseppet sem kitolás az aktívakkal. Ha ügyfélkaput akarsz, ha regisztrálni akarsz vegyél ki szabadnapot. Persze sokszor nem is engedik el szívesen az embert szabadságra.
2012. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

4-es vagyok.

Nem mondtam, hogy a nyugdíjasok egyáltalán nem neteznek, de nem hinném, hogy akár csak 20%-nak lenne ügyfélkapu hozzáférése, szerintem összlakosságra vetítve sem éri el a 20%-ot.

2012. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!