Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó azzal érvelni, hogy a...

Mire jó azzal érvelni, hogy a magyarok 5%-a az aki 100% magyar?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egyértelmű...1000 év alatt annyi minden történt itt ,hogy csoda is lenne ha az ország több mint 5%-a 100% magyar lenne.

Nyilván más országokban sincs mondjuk 100% francia.Biztos bekavart valaki.

Meg akkor ezen az alapon miért nem vallja magát mindenki afrikainak?



2012. okt. 7. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 1 db olyan ember nincs a világon, aki 100%-ig magyar lenne.

Semmire nem jó ezzel érvelni, mert hülyeség és nem fognak komolyan venni.

2012. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 VVMMvvmm ***** válasza:
32%

Számomra magyar az aki annak vallja magát és ehhez méltóan

viselkedik. Tőlem lehet 100% magyar vére, ha hazaáruló.

Nem fogom szeretni (finoman szólva).

2012. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

"a magyarok 5%-a az aki 100% magyar"


Gondolom aki ezt vallja az teljesen véletlenül pont az 5%-ba tartozik :D Ez kábé csak arra jó hogy a kisebbségi komplexussal küszködő emberek különbnek érezhessék magukat másoknál. Önbecsapás a köbön.

2012. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezt a kérdést én is kiakartam írni de nem mostanában

Aki ilyen meg olyan magyarnak hangoztatja magát, az elgondolkozhatna azon hogy a Török hódoltság idején miket csináltak a magyar asszonyokkal..

A háborúban a magyar asszonyokat szószerint gyalázták, ha valakit terhesen láttak kiverték belőle a gyereket, emellé megerőszakolták a nőket...


Ezekután gondolkodjon el minden olyan magyarozós ember, hogy lehet nem is 100 hanem 2% magyarság van benne, mert lehet 98%ban egészen másik a gyökerei.

20/F

2012. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De én pont arról beszélek,hogy miért jó azzal támadni valakit,hogy nem vagy magyar mert ilyen meg olyan vér van már benned...én pl. magyarnak tartom magam 100%-ig,de tudom,hogy vér szerint biztos hogy van bennem más vér is, méghozzá szláv.De akkor én most mi vagyok?Nem magyar?
2012. okt. 7. 21:22
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Kizárt dolog, hogy valaki 100 %-ig magyar legyen. Nincs egyetlen olyan ember sem, akinek csak magyarok voltak az ősei.

Még az Árpád-háziak, az arisztokraták is külföldről nősültek. Akkor már nem tiszta magyarok.

2012. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pietrosol ***** válasza:
93%

Szia!


A magyarságot genetikai alapon meghatározni,szinte lehetetlen!Mivel mindig is etnikai olvasztótégely volt a magyar nép,ezért ezt szerintem felesleges boncolgatni!


Magyarságtudat,közös értékrend,az összetartozás érzése,szerintem ez tesz magyarrá!Még akkor is ha néha komoly vagy komolytalan összezördülések vannak közöttünk!

2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
francia és a német is csak egy gyűjtő név volt... 200 éve a francia honban akkora különbségek voltak, h. északon és délen nem értették meg egymást!
2012. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
sajnos nem mindenki tartozhat a genetikai elithez (sem), ez fáj egyeseknek.
2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindenki 100% ember, ez biztos.
2012. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!