Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha 2014-ben visszajö...

Mi lenne, ha 2014-ben visszajönne az MSZP kormányozni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk az emberek memóriája már képtelen arra, hogy visszaemlékezzen 2 vagy 4 évet, mert ha képes lenne rá, akkor nem szavazna meg folyamatosan két rablóbandát (Fidesz, MSZP) az ország élére...
2012. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem az lenne ami volt 2002ben egyből privatizáltak mindent, amit lehetett. Utána rálehetett fogni az intézkedéseket az előző kormányra! (földeladás, közművek eladása ... maradt még vmi állami vagy magyar tulajdonba ezeken kívül? ) Ha ez megvan akkor jöhetnek a kiigazító intézkedések, melyet csak is imf segítséggel lehet megoldani... azt lehetőleg úgy felvenni h. 3 évig ne fizessük mert így se kapunk levegőt, de majd a következő kormány szenvedhessen a vissza fizetésével! Persze az alapkamatot inflációra hivatkozva pedig mesterségesen 7-10% körül kell tartani, h. a nép is elfogadja h. az imf 4-5% hitele az ehhez képest jó!

Én csak a múltból indultam ki, de talán nem lesz ilyen sötét a jövő lesz még magyar bankrendszer vagy magyar gazda magyar földön ....

2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Én elismerem, hogy Orbánék hibát hibára halmoznak, de Isten ments, hogy még egyszer azt a rabigát ránk zúdítsák. Orbánnál mikor voltak olyan megszorítások, mint Gyurcsánynál, vagy Bajnainál?
2012. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!