Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szolnánk egy női kormányhoz?

Mit szolnánk egy női kormányhoz?

Figyelt kérdés
Az én feleségem mindig tunja mit hova teszek,mikór hova kell mennem,és mit mikor kell fizetni. Szerintem a nők sokkal humánusabbak mint a férfiak, és nem a pénz hanem a nyugalom,biztonság inspirálja őket.Nem vagyok papucs férj csak sokat dolgozom és nekem ez nagyon fontos.
2012. okt. 9. 23:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Én benne volnék. Egy biztos: Nem lehet rosszabb Orsós Viktornál, LiBajnainál meg a sleppjeiknél.
2012. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kormányok nőneműek, mert duda van rajtuk.
2012. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt, ahol élek, kvóta van a női politikusok arányának minimális értékére. És egyet mondok, hidd el, hogy a női politikusok ugyanolyan akasztófáravaló gennyládák, mint a hím példányok. Nem az édes, jó szívű arcuk jön elő, hanem a szívtelen, furakodó vipera inkább találó. Itt az egészségügyet egy nő vágta haza, most meg az EU felé fenyegetőzik egy másik női politikus, a városom csődben van egy női polgármester miatt.

Az politika mindkét nem gyengébb egyéniségeiből állatot csinál.

2012. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Azt szólnám, hogy ennél mélyebbre már csak akkor süllyednénk, ha cigány női kormányt választanánk.
2012. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ott hisztiznének és veszekednének, személyeskednének egymással, a politika lenne az utolsó ott.
2012. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
23:44 pont ez a jó :D amíg a parlamenti ülésen kivesézik, milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz, vagy hogyan fejlesszék orgazmus-kézségüket, addig se emelnek árakat :DDD
2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Szerintem a nők sokkal humánusabbak mint a férfiak, és nem a pénz hanem a nyugalom,biztonság inspirálja őket"


Hadd említsem meg egy volt női főnökömet. Ritka kétszínű, számító dög volt, ha baja volt veled nem (csak) téged cseszegetett hanem a teljesen véletlenül ugyanott dolgozó rokonodat is aki aztán végképp semmiről nem tehetett, csak annak volt esélye feljebb lépni a ranglétrán aki nyalt neki serényen, stb. Persze férfiak között is van ilyen, nem vitás, VISZONT. Az hogy valakinek p.ncija van még nem garantálja hogy az illető igazságos és jó vezető.

Jó dolog a neme közti egyenlőség de ne essünk át a ló másik oldalára ahol a női vezetők előtt mindenki leborul csak azért mert nők.

2012. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha nem is száz százalékban női kormány, de több nő mindenképpen kellene nekünk. Tétényi Éva-kaliberűeknek tudnék örülni. Ez a rohadalom patriarchátus semmi jóhoz nem vezet sajnos.
2012. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
a nők helye nem a politikában sőt nem is a munkahelyen van, hanem otthon a gyerekeknél a háztartásban. ezt nem szabad felborítani. anyaként és háziasszonyként nem pedig politikusként kell a helyüket megállniuk.
2012. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 VVMMvvmm ***** válasza:
71%

Mondok néhány női politikust(lamperth mónika,szűcs erika,

lendvai ildikó,vadai ágnes stb.).Köszönöm nem!Nagyon rossz ötletnek tűnik.

2012. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!