Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szándékosan teszi...

A Fidesz szándékosan teszi tönkre az országot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem.. csak sajnos ilyn hülyék meg allul iskolázottak. (nem mellesleg éhesek, és a tönkretevéssel lesz nekik még több pénzük)(tözsde, olcsó házak, olcsó cégek a csöd szélén))
2012. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem náci, skinhead ismerősök már vagy 15 éve ezt fújták, igazuk lett.

Most már nem nevet rajtuk senki, ők már a 90es években erről beszéltek, h az országból elűzik a magyarokat....

2012. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak a náci ismerösök azok a bal oldalra mondták ezt.. szóval nem igazán jöttek be a nostredamuszi jóslataik
2012. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

még bejöhet a jóslatuk...

elég sz@r helyzetben vagyunk

2012. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
befog. ezt nem is kétlem.. csak nem a bal oldal hane ma jobb fogja beteljesíteni
2012. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baloldalrol beszeltek hanem cigányokról akik ellepik az országot....
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:

Nem is tudom, az emberek alábecsülik az emberi hülyeséget, gyarlóságot, lustaságot, kapzsiságot.

Miért gondolja a T. posztoló, hogy nem simán ennyire hülyék?

Minimális ráció van benne, egy tönkretett BKV-t kilóra el lehet adni a haveroknak ... egy tönkre ment ország viszont még jobb biznisz.

2012. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor azt gondoltam, hogy nyereszkednek tozsden, forexen, vagy egyebb eszkozzel... De aztan mara tisztazodott, hogy csak szimplan kretenek:S
2012. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VVMMvvmm ***** válasza:
0%

Szerintem az mszp teszi és tette tönkre az országot.

Tanulmányozd már a magyar történelmet, hogy a gusztustalan

utódpárt és elődjei mennyi kárt okoztak.Talán nem fogsz

ilyen baromságot kérdezni! Vagy éppen azért kérdezel

ilyen baromságot mert tudod az igazságot?

Az mszp-t szerintem be kellene tiltani mivel-elvileg-

rendszerváltozás volt.Ugye?

2012. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

VV akárki:


ha ismernéd a történelmet és nem a fidesz.hu-n tanultad volna akkor tudnád hogy a fidesznek az előző 4 éves és a mostani 2éves uralkodásával. és az előző 8évben okozott károkozáséval (önkormányzatokban elfoglalt szerepük alatt felvett 3-30mrd ft/város) sikerült megdupláznia (vagy megtripláznia, lassan) az """átkosban""" 40év alatt felvett külföldi kölcsönt röpke pár év alatt...


szerintem ül be egy gazdaság politikai osztályba és mélyítsd el a tudásod e téren. utána szabad itt fröcsögni és nyalni voktorka popóját

2012. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!