Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet azt mondani, hogy...

Hogy lehet azt mondani, hogy a Gyurcsány-kormány szándékosan teszi tönkre az országot?

Figyelt kérdés
Ha igaz is, hogy rossz döntéseket hoznak, akkor sem hiszem, hogy szándékos lenne az 'ország tönkretétele'. Miért lenne ez a célja egy politikusnak?

2008. aug. 28. 08:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Mert a saját zsebét jobban szereti tömni... De én se hinném hogy minden politikus ilyen lenne. Vagy csak naív vagyok?
2008. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Én sem hiszek abban, hogy bárki is szándékosan akarna bármit tönkre tenni.


Inkább az inkompetencia, a kapkodás és főleg a korrupció, meg a közvagyon megdézsmálása az, ami tönkreteszi az országot. És ezekre most is van példa bőven.

2008. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

ez egy stratégia.


a rendszerváltás óta (de még igazából elötte is) minden szavazáson, választáson stb. az az ember/párt/eszme/válasz nyert, aki ellen kisebb mértékben lehetett hangolni az embereket.

Sosem a jó, jobb koncepció, ügyesebb megoldás stb. nyert, hanem az, amitől kisebb mértékben ilyedtek meg, amit kevésbé utálnak.


Az, hogy szándékosan tönkreteszik az országot, az nyilvánvaló hülyeség. Főleg ha összevetjük a bankár-zsidó koncepcióval, akiket ugyan lehet utálni, de az az igazság, hogy ezek hosszútávra tervező jó gazdák, tehát elpusztítani nem fogják azt, amiből élnek. (legfejebb visszafogják, korlátozzák)


Azért kell ezt mondani, mert egyrészt így tervet, igéretet nem kell csinálni, tenni, mert ha őket utálják, akkor ránk szavaznak és kész, másrészt meg így lehet majd azt mondani, hogy nekem azért kell ezt meg azt csinálnom, mert azok a rohadtak tönkretettek mindent. Szándékosan.

2008. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
anyum szokta mondani .hha ő hatalmora kerülne,lehet h. ő is ilyen lenne...tényleg nem direkt csinálják ezt a politikusok,(nem egyedül Gyurcsány a felelős-ezt csak barom fanatikusok állítják)egyik párt se jobb a másiknál,csak most Gyurcsit lehet/illik szidni,ha Orbánpapa lesz, akkor meg őt.nincs optimális választás...
2008. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Például az őszödi beszédből is ez derül ki: "megválasztottatok minket, mi meg jól átb*sztunk titeket - úgy kell nektek". Csak a saját zsebük érdekli őket. Ezek 1 zsák pénzért eladnák az országot, ez nyilvánvaló. Fúj.
2008. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Másrészt meg: az oktatás színvonalát egyértelműen lesüllyesztik->egy csomó 80-as IQ-jú, manipulálható embert "képeznek", aki egy szál kolbászért eladja nekik a szavazatát. Pl. ezért.
2008. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk nekem az öszödi beszéd inkább "önkritikának" tűnik, csak miniszterelnök urunk sajátos stílusában. Ennek ellenére nagyon nem szeretem őt...
2008. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
nem szándékosan teszik tönkre az országot, hanem csak az érdekli őket, hogy a saját zsebüket tömjék, meg hogy minél tovább hatalmon maradjanak (vagy a másik oldalt az, hogy megszerezzék a hatalmat). az, hogy közben tönkremegy az ország, ennek csak a következménye, amire nagymértékben tesznek.
2008. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Ez tulajdonképpen azt jelenti hogy szándékosan teszik tönkre az országot, mert biztos, hogy abból a csomó emberből egyik sem veszi észre, hoy az ország nagyon nagy szarban van.
2008. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Politikusok. No comment. Lehet fideszes, mszp-s, miépes, kdnp-s; lámpavasra az összessel!
2008. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!