Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg Budapesten még...

Jelenleg Budapesten még mindig a FIDESZ a legnépszerűbb párt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Se Budapesten, sem az országban nincs véleményem szerint "népszerű párt", legfeljebb népszerű ellenség. A választók nem azt veszik figyelembe döntésükkor, hogy kit szeretnek, hanem azt, hogy ki az ellensége annak akit utálnak.
2012. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Én budapestiként abszolút nem ezt tapasztalom.
2012. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Komplikato ***** válasza:
75%
Elmúlt egy évben összesen 2 embert láttam élőben aki be merte vallani, hogy Fidesz szavazó. Ebből az egyik éppen a saját boltja szétverésével volt elfoglalva mert éppen bejelentették az 52-ik és 53-ik adót és haját tépte amiért "ezekre a *****-ra" szavazott.
2012. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Budapesten soha nem is volt az.
2012. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jó, de 2010-ben mégis a Fidesz kapta a legtöbb szavazatot a Fővárosban is.

Aztán az idei év elején láttam egy közvélemény-kutatást, amiben azt írták, hogy az MSZP már népszerűbb itt, viszont mostanság meg egy olyat láttam, hogy a Fidesz fölényesen vezet.

2012. okt. 11. 23:35
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

"Budapest nem dől be jobbra" - ez egy falfirka a Duna partról. A Nemzetinél olvastam a múltkori kampánynál. És mennyire igaz. A pestieket ill. a Pest környékieket nem tudta arányaiban annyira megvezetni ez a mihaszna sosem dolgozott bagázs mint a vidéki bambákat.

Ha még a nyugdíjakhoz is hozzányúltak volna ahogyan először tervezték(nyugdíjreform - de csak a mnyp-i vagyont nyúlták le, aztán leálltak - akkor is hogy meggyőzték a sok birkát hogy kapsz egy kis apanázst, de add be a közösbe az addig összegyűjtött pénzedet - nesze neked időskori öngondoskodás!) már rég lemondásra kényszerítették volna őket. Egyedül a nyugdíjas réteg érne rá az utcára vonulni. Mindenki más próbál boldogulni.

2012. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ügyfélszolgálatosként pontosan tudom, h. ég és a föld a különbség egy vidéki és egy pesti ügyfél között... :) Vidékiek járnak a földön, tisztelet a kivételnek!
2012. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Tudsz jobbat? Drogosok millája? Nácik jobbikja? Az MSZP-t már ne is említsük.
2012. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen, tudok. Nem szavazni egyikre se. A többi párt is ugyanolyan söpredék mint a Fidesz, azzal szerinted jobb lesz, ha ugyanazt a gazembert szavazzuk a kormányba, aki ugyanazt csinálja 4 évig mint az előttevaló, csak épp a neve más? Jajhagyjukmár....
2012. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Komplikato ***** válasza:
82%
Ha nem tudok jobbat és nem is lesz jobb a választásokig, bár nem egészen értem a "jobb" az mitől is "jobb", akkor hagyjuk mihamarább romba dőlni a teljes gazdaságot zsebre dugott kézzel és fütyörészve ... már aki aki addig éhen nem döglik és/vagy nem fagy meg egy híd alatt?
2012. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!