Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz vége ennek a...

Mikor lesz vége ennek a csóróságnak?

Figyelt kérdés

Mikor lesz vége ennek a csóróságnak?

Az emberek egyre jobban el vannak adósodva.

A "fizetések" kalap *zart nem érnek...mert a rezsit épphogy ki tudod fizetni vagy nagyon nehezen néha csak úgy hogy számolod a filléreket hogy mit vonj meg még magadtól.

Utána meg mindig kitalálnak valami hülyeséget,múltkor pl.hogy akinek nincs érvényesített vízórája, az fizessen plusz 15.000.- Ft-ot havonta közös költségbe. Csak épp egy vízóra csere is 20.000.- Ft.

Nyaralás azt átlag magyar számára ismeretlen fogalom.

Ruhát nem is tudom mikor vettem utoljára,a régi cuccaimat varrogatom.

8 órába dolgozok de a munkahelyen egyre több hülye indok miatt vonogatják a bérünket.

A főnökök meg széttárják a kezüket:ha nem tetszik el lehet innen menni úgyis akad vagy 700 ember aki megcsinálja ezt a munkát.

Persze ha van munkahely....

A fizetések egyre kevesebbet érnek az árak viszont egyre nőnek.

Kíváncsi vagyok arra a tündérmesére amit Matolcsy mondott 2013-ra,mondjuk az tényleg mese lesz.

A másik ami egyre furcsább nekem hogy nagy a szegénység de mégis rengeteg vadiúj BMW-t,AUDIT látni az utakon?

Mégis honnan van rá pénz?



Szóval az lenne a kérdésem hogy mikor fogunk normálisan élni,amikor majd nem kellesz azon aggódni hogy miből fizessük a csekkeket?

Még valami légyszi írjátok le hogy ti hogyan éltek,mire telik stb..



2012. okt. 13. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Amíg a Fidesz van hatalmon, addig csak rosszabb lesz. A tündérmese mese marad.

Igaz, csak az ország 80 %-ának.

2012. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csinálnak az emberek szarul, de a mi háztartásunkban Anyu keres 91e ft-ot, Apu 120-130at

Panelban lakunk mindenki tudja hogy sok pénzbe van a lakás fenttartása, de mégis félre tudunk tenni több mint 35-45ezer forintot


4en vagyunk, én munkanélki egy forintot nem kapok, tesóm még tanul Ő családi pótlékot kap

Meg van egy nagy motor, ami szintén igényli a benzin pénzt, fater cigizik is


Szóval nem hinném hogy rosszul élünk, mert minden megvan ami jelenleg kell a jó életünkhöz, sokan keveset keresnek és ezért is lehetnek eladósodva


Hitelt meg nem szabad felvenni, mert aki felvette, annak a gyereke is fizeti majd

20/F

2012. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg 3,8 millió dolgozó tartja el az ország másik felét, addig csóróság lesz. Szóval mostantól a világ végezetéig.
2012. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Szóval az lenne a kérdésem hogy mikor fogunk normálisan élni,amikor majd nem kellesz azon aggódni hogy miből fizessük a csekkeket?"


Szerintem a következő 30 évben nincs sok esély erre. (Ha csak nem találnak valami óriási gáz vagy kőolaj vagyont a föld alatt. Bár szerintem ezek azt is elherdálnák xaré hugyé valami olajmultinak.)

2012. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne a politikától várd az életed jobbra fordulását. Ne állj be abba a sorba, aki ide-oda szavazgat, hátha lesz még 3,60 a kenyér. Nem lesz. Tegyél valamit a kifogások keresése helyett. Tanulj, érdeklődj, képezd magad, utazz, költözz, keresd a lehetőséget.
2012. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor lesz vége, ha emberekből álló kormány lesz nempedig gerinctelen szarokból
2012. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy alapvetően a társadalom öregszik, tehát egyre többen szorulnak állami ellátásra (nyugdíj), míg az ezt kitermelő dolgozó emberek egyre kevesebben vannak. Demográfiai okok is vannak: egyre kevesebb gyerek születik, egyre több az idős korú. És mindehhez még társul a fiatalok külföldre "menekülése", ami az utóbbi időben igen felgyorsult.

Összegezve a probléma: kevés adófizető, sok állami ellátott.

2012. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig amíg az emberek fel nem ébrednek
2012. okt. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Segédmunkára akkor lesz milliós fizetés, amikor egy kiló kenyér százezer lesz.
2012. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, ha nincs pénz az egészségügyben, nincs pénz az oktatásban, ha nincs pénz a rendőrségnél, ha nincs pénze az önkormányzatoknak, ha nincs pénze az államnak, ha már az embereknél sincs pénz, akkor


HOL A PÉNZ???

2012. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!