Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, az MSZP-re vagy...

Baloldaliak, az MSZP-re vagy a Millára szavaznátok, Bajnaival az élén?

Figyelt kérdés
Természetesen, ha pártként indulnak a választáson.
2012. okt. 15. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Millára
2012. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Bajnait alapvetően támogatom, de még nem tudni, hogy "milyen színekben" indul a választáson, ha indul egyáltalán. A beszédéről sem tudjuk, hogy mit fog majd mondani.

A szerveződéseket sem követem, de hallottam már róluk. Még bőven van idő utánanézni, amikor már több dolog is biztos lesz majd.

2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha Bajnai 23-án tényleg bejelenti a harmadik pólust, akkor habozás nélkül rá. És örülök, hogy a millások kizártak minden parlamenti pártot a rendezvényükről.
2012. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
És nem vagyok baloldali, 2010-ben a Fideszre szavaztam, 2006-ban pedig még senkire nem tudtam.
2012. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárom hogy mitmond Bajnai a MILLA tüntetésén, és hogy kik fogják támogatni.(Remélem összetud fogni a baloldal Magyarország érdekében)
2012. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Bajnaira(és ha a milla színeiben indul,akkor muszájból arra).
2012. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Azért az annyira komikus, hogy képesek voltak maguknak az Egymillióan a magyar sajtószabadságért nevet adni, amikor alig vannak százezren, ráadásul a támogatóik jelentős része a múltban az MSZP-re szavazott, így ha pártként indulnak is, akkor csak onnan meg a gyurcsányistáktól fogják elvinni a szavazatokat.

Hiába, a kormánynál már csak az ellenzék áll nagyobb vesztesekből.

2012. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mszpre sosem...ma mutatták be a "programjukat"...ugyanaz, mint 20 évvel ezelőtt...progresszív adózás, tolnák a pénzt a bankoknak, akiknek persze nagyrészt köszönhetjük a globális válságot...stb.... idióta gazdasághoz nem értő rabszolgatartók..kiakarják árusítani az országot a külföldi tulajdonú bankoknak megint...képtelenek megújulni. sajnos, ha 4 évenként iránycsere van, sosem fog elindulni ez az ország semerre... fidesznek a bankokkal kapcsolatos álláspontját támogatom, a szociális juttatásokat is, de nagyon sok mindent gázul csinálnak mindemellett... nincs jó alternatíva, de mszp semmiképp sem.
2012. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"(Remélem összetud fogni a baloldal Magyarország érdekében)"

Remélem, nem tud összefogni a baloldal. Magyarország érdekében.

2012. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!