Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most lenne parlamenti...

Ha most lenne parlamenti választás akkor mire szavaznátok mszp fidesz jobbik lmp?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
36%
Egyikre sem.
2011. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
37%
MIÉP-MUNKÁSPÁRT-FKGP-MKKP
2011. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
36%

Alapvetően egyetértek az "egyikre sem" hozzáállással, csak az a gáz, hogy momentán tényleg ennyiből áll a paletta, és nincs más. Szóval ha már nagyon muszáj valakire, akkor LMP. Még mindig a legkisebb rossz.


("SZDSZ-utódpárt" szövegeket kérem mellőzni, a könyökömön jön már ki.)

2011. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Attól még, hogy a könyöködön jön ki, teljesen korrekt megállapítás.


Csakazértis: LMP = SZDSZ utódpárt

2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
39%
LMP
2011. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
31%
LMP
2011. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
36%
még mindig az mszp-re szavaznék - nem mintha olyan baromira nagyra becsülném őket, mivel ebben az országban még nem láttam olyan politikust, aki ne a saját zsebére dolgozott volna
2011. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
42%

61%, hidd el, én a többiektől teljesen független személy vagyok. Én is úgy vagyok vele, hogy 'ez van' alapon szavaznék rájuk. Jobbik kizárva, mert szerintem Magyarország (és Európa) akkor lesz sikeres, ha az országok szorosabbra fűzik egymással a kapcsolataikat és félreteszik az évszázados sérelmeket. A külföldi tőkében sem feltétlenül a gonoszt látom.

MSZP elvből kizárva, elég volt belőlük. Még a Fidesz is egész normális párt lenne, ha nem jönnének ilyen f*szságokkal, mint a gyerekek után járó szavazati jog és nem nyaliznának folyton az egyháznak és a KDNP-nek. (Nem értem, mit keres a KDNP a parlamentben, szavazott valaki rájuk? Ehhez képest néha olyan, mintha egyedül ők kormányoznának.)

Így marad az LMP. Szimpatikusak, mert nagyrészt fiatalok, fontos nekik a fenntartható fejlődés és nem akarják az emberek mindennapjait túlszabályozni. Több dologban viszont nem értek velük egyet, szerintem szigorú igazságszolgáltatásra igenis szükség van, de az is igaz, hogy ezt nem a Magyar Gárdával kéne biztosítani.

Egyébként eddig még nem szavazhattam, majd három év múlva.

2011. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
Jobbik.
2011. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Én első szavazó vagyok és a fideszre szavaztam amugy egyikre se szavaztam volna csak anyámék nyaggattak hogy menjek el velük én is :D:D szerintem elég szar az összes párt nyaliznak jobbra balra a népnek amíg nincsenek megválasztva utánna meg annyukat is eladnák 5 ft-ért
2011. márc. 14. 11:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!