Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok elleni támadások...

A magyarok elleni támadások elkövetőinek ítéletéről miért nem fontos beszámolni a televízióban?

Figyelt kérdés

Most volt,hogy megütötték/"megverték" a rabbit és zsidóellenes megjegyzéseket tettek rá, 4 napon át számolt be a híradó, először,hogy megtámadták,majd ,hogy már korábban is volt ügye a támadónak majd jött,hogy többször is tett már antiszemita megjegyzéseket ugyan ott és végül,hogy letöltendőt kapott....ezen információk mind jelentéktelenek szerintem...az még hírérték,hogy megverték de pont.Ennél nem kellene ezzel többet foglalkozni, még maximum ha elítélik akkor elmondani,hogy mit kapott...


Na de akkor itt ez az eset [link]

Ezzel is foglalkozott több napig a híradó (nevezetesen az RTL) de itt lényegesebb riportokat láthattunk, keresett elkövetők arcképeit,másnap,hogy már csak egy van szökésben majd az elfogásukat.


De véleményem szerint ez sokkal súlyosabb mert a magyar lakosság nagyobb százalékának nem sok esélye van arra,hogy antiszemita megjegyzéseket tegyenek rá és megverjék őket , viszont sokkal nagyobb az esély,hogy 5 roma veri félholtra egy aluljáróban és itt mégsem tudjuk,hogy mi lett az ítélet, pedig engem érdekelne...jó tudni,hogy összevertek,de ha elfogják őket akkor 10 évre le is csukják mindet...de igaz is, ez nem segít rajtam,hogy tudom mennyit kaphatnak ha nem kapják meg...viszont akkor megint ott vagyunk,hogy a rabbi támadójának esete is kit érdekel?!


Igen antiszemita, jobbikos senki vagyok blabla erre senki ne vegye a fáradtságot,hogy leírja ha mást nem tud...

De nekem nem tetszik,hogy mindig csak a másik...mindig csak azt nézzük,hogy megverték szegény romát, szegény zsidót szegény nem tudom,amerikait, de a magyar, ja az kit érdekel...

Nekem az a véleményem,hogy vagy foglalkozzanak a kisebbségek elleni támadásokkal,de akkor a magyarokat ért atrocitásokkal is vagy egyikkel sem...és senki ne hozza példának,hogy Olaszliszkával is tele volt a tv mert az sokkal súlyosabb eset mint a rabbi pofánvágása...(a romák elleni támadások is valóban súlyos eset volt, azzal nincs bajom,hogy sokat foglalkoztak vele mert igen csak komoly dolog volt, de kit érdekel,hogy a rabbit pofánverik vagy a cigányt nem engedik be a diszkóba és megverik...de ha már muszáj ezt hallgatni akkor legalább beszéljenek a magyar verésekről is mert abból aztán nincs hiány)



2012. okt. 18. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ne nyugtalankodj a válaszok miatt,nemsokára kérdésed sem lesz! Ahogy észrevettem a modik között van néhány érintett a meleg-cigány-zsidó kérdés körben.Ők majd rendezik a soraidat,ahogy más médiában is szokták.
2012. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert a média nagy része balliberális tulajdonban van és szerintük nem létezik olyan, hogy egy cigány vagy egy néger rasszista, ők mind csak áldozatok lehetnek.

De szerintem az Echo tv-n vagy néha a Hír tv-n a magyarok elleni támadásokról is beszámolnak. Ha ilyen hírekre "vágysz", nézd ezeket.

2012. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

És még sokan nem értik, hogy a Jobbik miért akarja eltakarítani a híreket pofátlanul elferdítő/eltitkoló kereskedelmi médiumokat, hiszen akkor nem tudnának Barátok köztöt nézni a "szélsőségesek" miatt :)))


De az nem zavarja őket, hogy naponta fél órán át hülyének nézik a Híradó című showműsorral.

2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"És még sokan nem értik, hogy a Jobbik miért akarja eltakarítani a híreket pofátlanul elferdítő/eltitkoló kereskedelmi médiumokat, hiszen akkor nem tudnának Barátok köztöt nézni a "szélsőségesek" miatt"


Csakis olyan médiumot szabad nézni ami cigánybűnözésre multiszidásra illetve annak bizonygatására korlátozódik az igazsága hogy már a csúnya biztoszsidó szektás Püthagorasz is azért találta ki (illetve másolta le a többezer kilométerre lévő kínaiakról) nevetséges tételét hogy jól lehúzhassa az ókori görög építészeket.


Ilyen az igazi objektív Magyar hírközlés, nemde?

2012. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én akkor is veszem a fáradtságot!


Elferdítve nézed a világot és direkt nem veszed észre amikor beszámolnak arról hogy roma kiscsávó késel a Blahán, hogy az aluljáróban megkéseltek egy fiatalt egy szóváltás közben a romák, hogy Marian Kozmát leszurták szintén romák...


Az a baj veletek Jobbikosokkal hogy egyrészt felhozzátok példának hogy lám a TV-ben is látni hogy mennyit szurkálnak, gyilkolnak... aztán meg jöttök azzal hogy soha egyetlen hír sem jelenik meg a romák tetteiről!

És engem meg nyugodtan mocsok libsizhetsz meg mszp-zhetsz de akkor is látom hogy mennyire ferdítitek és semmi perc alatt 180 fokot fordultok az érvekkel!


Mint az a csákó aki itt a GYK-n nemrég érvelt a cigány bűntettek növekedése mellett majd kitett egy kérdést amiben a mellett érvel hogy lám a gárda mennyire szépen rendet tett a cigányok között és hogy a drasztikusan csökkenő bűnözés rá a példa hogy ez a megoldás!


Én örülnék ha valaki nem abbahagyná már a hazudozást és tényleg lenne egy párt aki nem söpri a szőnyeg alá a cigánybűnözést de nem is használná az egészet egy egyszerű politikai játékként amiben egymásnak ellentmondón nyilatkozi és érvel. És bakker szinte az összes jobbikosnál megvan ez az ellentmondás az érveknél!

Őrület hogy ennyire madárnak nézik az átlagembert!!!

2012. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:

A kérdező tényleg ennyire naiv? A bűnesetek nagyobb részéről (pláne mióta "két hét alatt rend lett") be sem számolnak a hírekben és híradóban. Sok éve a keleti mellett (nem forgalmas hely ugye) egy épület két emeletét lőtték szét a hatóságok és egy halom mentő és hullaszállító volt a környéken, meg kétajtós szekrény méretű civil-ruhás lő álló mellényes morc arcok. Szerinted beszámolt róla valaki?


A legtöbb brutális bűntényről nem is hallasz egy szót sem, és ha tudomásodra jut az elkövetőiről maximum képzeteid lehetnek kiféle volt.

Például itt van nemrég esett rendőrnő gyilkosság, amikor már "mindenki tudta", hogy az elkövető cigány, akkor rákérdeztem fórumon, hogy ha így volt akkor illető miért a vörös hajával bukott le, azt a szerintem mellébeszélő választ kaptam, hogy vannak szőke kék szemű cigányok is. Ilyen logikával tényleg mindenki cigány aki bűnöző. Az nem gáz ha logikailag nem stimmel. Olyan ez mint az "ez olyan csökkenés, ami valójában növekedés."

2012. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

/"Én akkor is veszem a fáradtságot!"/


Köszönöm,hogy sikerült tiszteletben tartanod a kérésem.


/"Elferdítve nézed a világot és direkt nem veszed észre amikor beszámolnak arról hogy roma kiscsávó késel a Blahán, hogy az aluljáróban megkéseltek egy fiatalt egy szóváltás közben a romák, hogy Marian Kozmát leszurták szintén romák... "/


1.Nem mondják,hogy a támadó roma volt.

2.Nem mondják,hogy a sértett magyar volt.

3.A Blahás késelés azért lett felkapott mert egy 12 éves kis takony követte el, ha 20 éves lett volna akkor nem kerül be.

Az aluljárós késelésről úgy konkrétan nem hallottam.

4.Marian Cozma román volt másrészt pedig egy népszerű ember, ha magyar lett volna szintén beszámolnak róla mert egy sokak által kedvelt ismert emberről volt szó.


/"Az a baj veletek Jobbikosokkal hogy egyrészt felhozzátok példának hogy lám a TV-ben is látni hogy mennyit szurkálnak, gyilkolnak... aztán meg jöttök azzal hogy soha egyetlen hír sem jelenik meg a romák tetteiről! "/


Soha nem mondják ki,hogy az elkövető roma volt, és a híradóban inkább a családirtókat szeretik, az egyszerű "Add ide a telefon" és megkéselik esetekről csak akkor beszélnek ha nincs mivel kitölteni a 30 percet.


/"És engem meg nyugodtan mocsok libsizhetsz meg mszp-zhetsz de akkor is látom hogy mennyire ferdítitek és semmi perc alatt 180 fokot fordultok az érvekkel! "/


Én nem dobálózok esztelen érvekkel mint ahogy azt a kedves baloldaliak többsége teszi.Mit értesz az alatt,hogy 180 fokot fordul valaki az érvekkel?Azt mondja,hogy van cigány bűnözés majd azt,hogy nincs?


/"Mint az a csákó aki itt a GYK-n nemrég érvelt a cigány bűntettek növekedése mellett majd kitett egy kérdést amiben a mellett érvel hogy lám a gárda mennyire szépen rendet tett a cigányok között és hogy a drasztikusan csökkenő bűnözés rá a példa hogy ez a megoldás! "/


1 a sok közül, 1 ember alapján ítéled el a jobbikosokat, de a cigányokat nem tartod bűnözőknek mert 10-ből 1 normális.Ez tipikus balos mentalitás.


/"Én örülnék ha valaki nem abbahagyná már a hazudozást és tényleg lenne egy párt aki nem söpri a szőnyeg alá a cigánybűnözést de nem is használná az egészet egy egyszerű politikai játékként amiben egymásnak ellentmondón nyilatkozi és érvel."/


Ezzel egyetértek. -(van cigánybűnözés?!...)


/" És bakker szinte az összes jobbikosnál megvan ez az ellentmondás az érveknél!

Őrület hogy ennyire madárnak nézik az átlagembert!!!"/


"Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. "


Ezt is egy jobbikos mondta...A jobbik is hazudik, de amit az MSZP meg a baloldal művel ,na ha az nem mellébeszélés, ellenmondás akkor nem tudom te minek neveznéd.

2012. okt. 19. 13:40
 8/8 A kérdező kommentje:

/"A kérdező tényleg ennyire naiv?"/


Bocsájts meg ,de miért is?!Hisz éppen arról beszélek,hogy a fontosabb dolgokról be sem számolnak,de az vezető hír,hogy a rabbit megütötték....



"A bűnesetek nagyobb részéről (pláne mióta "két hét alatt rend lett") be sem számolnak a hírekben és híradóban. Sok éve a keleti mellett (nem forgalmas hely ugye) egy épület két emeletét lőtték szét a hatóságok és egy halom mentő és hullaszállító volt a környéken, meg kétajtós szekrény méretű civil-ruhás lő álló mellényes morc arcok. Szerinted beszámolt róla valaki?"


Ezt nehezen hiszem el, de ha mégis volt ilyen akkor nem létezik,hogy a legalja újság vagy bármi ne számolt volna be erről.Meg ugye "nem forgalmas hely" akkor miért nem beszél róla senki,hogy volt ilyen hisz nyilván sokan látták...


/"A legtöbb brutális bűntényről nem is hallasz egy szót sem, és ha tudomásodra jut az elkövetőiről maximum képzeteid lehetnek kiféle volt. "/


Erről szól a kérdés.


/"Például itt van nemrég esett rendőrnő gyilkosság, amikor már "mindenki tudta", hogy az elkövető cigány, akkor rákérdeztem fórumon, hogy ha így volt akkor illető miért a vörös hajával bukott le, azt a szerintem mellébeszélő választ kaptam, hogy vannak szőke kék szemű cigányok is. Ilyen logikával tényleg mindenki cigány aki bűnöző. Az nem gáz ha logikailag nem stimmel. Olyan ez mint az "ez olyan csökkenés, ami valójában növekedés.""/


Te itt két esetet keversz,A vörös szálak Horák Nóra meggyilkolásánál voltak a 15 éves lány akit megerőszakoltak majd megöltek , és amíg nem tudták ki a gyilkos a rasszista fajgyűlölő magyarok,alaptalanul szegény romákra gyanakodtak.

Meg úgy egyébként vannak fehér bőrű meg vörös hajú cigányok is, de az ügyben valóban egy magyar volt a gyilkos.

A Bándy gyilkosság elkövetője pedig egyértelműen cigány volt, olyan fekete bőrrel mint a korom.

S az lehet,hogy mindig a romákat vádolják meg, de szerintem ez nem a magyarok hibája.

Ha ülsz a székben és X tarkón vág többször is, majd Y is üt egyet akkor nem azt fogod mondani,hogy X volt az?!

2012. okt. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!