Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közműadó! Szóval ezeknek 2010...

Közműadó! Szóval ezeknek 2010 óta az az ország vezetése, hogy 2014-ig mennyi féle adót birnak kitalálni? Szerintetek 2014-ig hágy darab adó lesz még?

Figyelt kérdés
Korábban a budapesti dugódíj helyett merült fel a közműadó ötlete. Nyáron ezzel kapcsolatban azt írta a gazdasági sajtó: többek között a víz- és csatornavezetékek, a gázvezetékek, a telefonos, kábeltelevíziós vezetékek tartozhatnak az adó hatálya alá. A cégek közül a Főtáv, a Fővárosi Vízművek, a Fővárosi Csatornázási Művek, a Fővárosi Gázművek, a Budapesti Elektromos Művek, a Mol, a Magyar Telekom és a UPC neve röppent fel lehetséges érintettként - mivel azonban a korábbi ötlettel szemben a miniszter bejelentése szerint a közműadó nem a fővárosban, hanem az egész országban hatályos lesz, a lista ennél jóval hosszabb lehet.
2012. okt. 18. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezek elkúrták nem kicsit NAGYON! mi meg fizetjük a hülyeségeik számláját. Ilyen birka kormánya nemvolt még ennek az Országnak!
2012. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg ez a világ legjobb kormánya. Költözzetek el, ha nem tetszik.
2012. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ja, te meg a hajléktalanszállóról internetezel, mi? Túl sok pénzed van, az a bajod. De Orbán majd elveszi tőled és nekem adja, mert így igazságos.
2012. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
19:23! Ha olyan jó neked ez a kormány akkor fizesd te az összes adót amit a te jó kormányod kivetett-kivet- és kifog vetni, énmeg maradok a Bajnai által átadott szinten, és kész is vagyunk.
2012. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Félreérted, te fogsz fizetni helyettem. Én most se fizetek, mert Orbán megengedte nekem.
2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem, nem, megint félreérted, csókolni is neked kell majd, én csak nézem.
2012. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" A cégek közül a Főtáv, a Fővárosi Vízművek, a Fővárosi Csatornázási Művek, a Fővárosi Gázművek, a Budapesti Elektromos Művek, a Mol, a Magyar Telekom és a UPC neve röppent fel lehetséges érintettként "


Ha mondjuk beleírnak egy Tigázt vagy egy Suez-t, esetleg egy EDF-DÉMÁSZ-t, akkor a budapestiek már azt se tudják mi hány méter? :)

2012. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok adó van igaz, de pont a közmű az, amit nem tudnak hogyan továbbterelni a lakosság felé, hiszen a rezsit befagyasztották.


Nem kell félreérteni, nem vagyok Fidesz párti, de ezt nem szivjuk meg, inkább a tranzakcíós adó.

2012. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 titak ***** válasza:
Mindegy hogy nevezik, akor csak mi szívjuk meg.
2012. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Komplikato ***** válasza:

" Költözzetek el, ha nem tetszik."

Lópikulát. Ha ők nem képesek ellátni a munkájukat akkor menjenek el ők, van sok tízezer diplomás munkanélkülink. Ezek közül sok még ért is a szakmájához, sőt van aki már életében dolgozott is. Ellentétben a vezetőinkkel ...

2012. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!