Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a fidesz...

Mi a véleményed a fidesz legújabb ötletéről a vasárnapi iskoláról?

Figyelt kérdés
www.origo.hu/itthon/20121018-hatteranyag-keszult-a-felnottek-vasarnapi-iskolajarol.html
2012. okt. 19. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, de leírom a véleményem.

Szerintem van benne valami,de kivitelezhetetlennek tartom az egészet, s mivel a közmunkások egy része iskolázatlan (roma) nem is ártana nekik, csak úgysem járnának be, ha meg kötelező lenne akkor pedig csak testileg lennének ott.(mert gondolom aki diplomás de mégis közmunkás annak felesleges lenne bemennie ezért most csak az iskolázatlan emberekről írok)

Magyarán hülyeség,hogy röviden és tömören foglaljam össze.

2012. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Komplikato ***** válasza:
84%

"és mivel a közmunkások egy része iskolázatlan"

Pláne a diplomások. ;)


Valaki rám akarna erőltetni valami vallásos sz*rt, lehet kitaposnám a belét. Általában nem vagyok agresszív, de mostanában minden marhára keresztény és ezek a megmondó emberek pont a legerkölcstelenebb senkiháziak, nagyjából semmi közük pont a keresztényi erkölcsökhöz. Másrészt mi van, ha én pl. buddhista vagyok, vagy ateista, vagy bármi más? Ha bárki ezért másként kezelne vagy hátrányos helyzetbe hozna, az most vásároljon sírhelyet.

2012. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem mennék el :D
2012. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hányok ettől a politika által irányított álkereszténykedéstől. Ha valóban Jézus tanításai szerint cselekednének, már rég nem itt tartanánk, de nekik nem az a céljuk, hogy az erkölcs javuljon, hanem kinevelni egy befolyásolható, megfélemlíthető néptömeget, amelyet szabadon irányíthatnak. Pont úgy, mint pár száz éve, amikor a királyok és az egyház közösen hajtotta rabigába és tudatlanságba az emberek 90%-át merő "szeretetből". Szerintem ilyenkor Jézus forog a sírjában, hogy így visszaélnek a nevével, csak hogy még több hatalomhoz jussanak egyesek.
2012. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy ez a befolyásolható néptömeg most is meg van, csak nem az ő pásztoruk felügyelete alatt, aki a szavazás napján, kampánycsend alatt a mise közben a buzdít, hogy "arra kell szavazni, akinek sok gyereke van".
2012. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Erkölcsi mélyponton van a magyar társadalom,"


Szerintem meg a magyar politika van erkölcsi mélyponton és az összes képviselőt, polgármestert köteleznék egy minimum 60 órás erkölcstan oktatásra, végén vizsgával.

Menjenek a jó édesanyjuk büdös ....na oda.

2012. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Komplikato!


Ha már idézel akkor ne csak kiforgasd ami idézel "aki diplomás de mégis közmunkás annak felesleges lenne bemennie ezért most csak az iskolázatlan emberekről írok"

Első voltam.

2012. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
És ezekután jönnek az átnevelő táborok ahol a nem Fideszesekből Fideszeseket csinálnak. Őszintén remélem hogy megbukik ez az idióta kormány és eltűnik a süllyesztőbe örökre.
2012. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem ilyenkor Jézus forog a sírjában"


és harmadnapon feltámadt.

2012. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Hülyeség és nem működne.
2012. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!