Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora csomagot akar Brüsszel?

Mekkora csomagot akar Brüsszel?

Figyelt kérdés

Szerintetek Brüsszel el fog fogadni bármekkora csomagot, vagy eleve az a célja, hogy Magyarországtól megvonja a kohéziós támogatásokat(azaz fönntartsa a túlzott deficit eljárást)?

Mi lenne a megoldás? Jó-e növelni a Bankok, energiaszektor adóterhét, vagy mit, kit kellene helyettük?

[link]



2012. okt. 19. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Brüsszel ki fogja hajtani vagy a nyugdíjcsökkentést, vagy a többkulcsos adót. Nem biztos, hogy kellene, de a gazdasági erőfölényükkel simán vissza tudnak élni, ha egy ilyen kis ország packázik velük. És mi most azt tesszük. Márpedig ha engedi, akkor másnak is engednie kell. Az meg rövid úton a széteséshez vezetne.
2012. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bumbi02 ***** válasza:
77%
Hát én a sárvári "levél" óta , inkább várok pár napot, hogy elhihessem, tényleg ezt mondta-e Brüsszel, vagy sem.
2012. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Bármit emel, úgyis mi isszuk meg a levét. A villanyszámlának már kb. a harmada az, amit ténylegesen elfogyasztunk, a többi rendszerhasználati díj, meg áfa. És még hogy nem terhelik tovább?! 2-szer annyi a villanyszámlám, mint 3 éve.
2012. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén szerintem direkt kalkulál a kormány kisebb számokkal, hogy utána az EU-ra lehessen fogni. Vagy ennyire nem tudnak számolni, mi kell a hiánycél tartásához? Bármelyik igaz, nagy baj van!
2012. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Komplikato ***** válasza:
50%

"Hát én a sárvári "levél" óta , inkább várok pár napot, hogy elhihessem, tényleg ezt mondta-e Brüsszel, vagy sem."


Hááát a múltkori fél nap alatt bebukott kamu IMF feltételek, majd a pár óra alatt bebukott kamu EU feltételek miatt én is így vagyok. Egyik sem létezett.

2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Komplikato ***** válasza:
77%

"Vagy ennyire nem tudnak számolni, ...?"

Ennyire nem tudnak, ellenkező esetben feltételezni kéne az ország szándékos csődbevitele a céljuk. Az meg hazaárulás lenne.

2012. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Jól jön a kormánynak Brüsszel, hogy rájuk lehessen fogni a megszorításokat.Parasztvakítás!Az is kiderült. hogy az imf nem vár több megszorítást, aztán mégis csak lesz.Ezek minden szabályt áthágva, soha nem látott vaktában nyúzzák az embert!És amíg lesz, aki tűri, addig úgy látszik, most már minden napra jön egy csomagnyi újabb megszorítás.
2012. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Brüsszel egy normális csomagot akar, amit idáig nem sikerült eléjük tolni. Egy olyat amiben kevesebb a vitatható/látszatmegoldás, ami vagy befolyik vagy nem. Pl a bürokrácia felszámolása és az egyéb ilyen vitatott tételek a jelenlegi 700 milliárdos csomagból kitesznek 200 milliárdot.
2012. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Az elmeháborodott Orbán mikor visszajött az UNIO megbeszélésről aszongya hogy "kiosztottam pár kokit meg sallert" na most jönnek vissza a kokik meg a sallerek, ezekkel csak az a baj hogy nekünk kell megfizetni az Orbán pökhendiségének az árát. Egy okos Miniszterelnök nem képzelheti magáról hogy megleckézteti az UNIO vezetését, ha meg ilyet képzel magáról akkor egyszerűen idióta. A nagy szabadságharcos elosztogatta a gazdagoknak az Ország tartalékait most itt áll az Ország a csőd szélén kiszolgáltatva a kölcsönt adóknak. Ez aztán a szabadságharc! ez az ember nemhogy javított volna az Ország helyzetén sokkal inkább rontott rajta.
2012. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Még mindig van olyan hülye, aki képes Brüsszel mellett kiállni? Brüsszel magasról tesz rá, hogy neked mennyire lesz majd tré, őt csak az érdekli, hogy papíron meglegyen a hiánycél. Ti meg itt mondjátok, hogy ez nem Brüsszel hibája. Igenis kért súlyosabb megszorítást. Engem az eredeti is felháborított, de Brüsszel még ennél is többet akar. Vegyétek már észre, hogy tönkre van itt minden téve az adókkal, és most még sokra vetnek ki még többet.
2012. okt. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!