Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit akar tőlünk a csekkadóval...

Mit akar tőlünk a csekkadóval Orbán?

Figyelt kérdés
Miért nem a spekulatív tőzsdei pénzügyleteket adóztatja, a kötvény- és részvénypiacokat? Vagy csak szóban van ezek ellen? A csekkadóval (tranzakciós illeték) szerintem megint a középosztály jár rosszul, hisz a hajléktalannak nincs csekkje, a milliárdosok meg legyintenek rá....!

2012. okt. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Még újabb 11 felcsúti focipályát.
2012. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akar? Ez kérdés?

Pénzt..

2012. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Én meg rosszabbul élek mint 3 éve..

De nyugodj meg, erről az előző kormány meg az ellenségeink tehetnek.

Ha nincs ellenség, akkor csinál. Az sikerült neki...

2012. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Csekkadót csak a baloldaliaknak kell fizetniük, nekem van igazolásom róla, hogy Fidesz szavazó vagyok, Orbán Viktor aláírásával, szóval nekem nem kell fizetni.
2012. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A tömör válasz:pénzt.

De legyen ez a kisebb probléma,lassan ott tartunk hogy a budi használatát is meg fogja adóztatni-.-"

2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Jól akarnak élni és mivel az egész egy végtelenül kapzsi rablóbanda, ezért egyre többet akarnak addig amíg te azaz a nép fel nem lázad ellenük és elsöprik, mint a szemetet.
2012. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy legyen pénz még vagy 100 stadionra, és még 100 millió ft egy újabb állami weblapra.Te meg ilyen hálátlan vagy, ahelyett hogy örülnél hogy ilyen jók hozzánk, és ezúttal nem adják oda az egészet a saját cégeiknek, ráadásul még támogatják a világhírű magyar futballt is.
2012. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!