Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véletlen vettem egy piros-fehé...

Véletlen vettem egy piros-fehér csíkos pulcsit, kerülhetek miatta bajba?

Figyelt kérdés
Elég hidegen hagy a politika, így nekem fel sem tünt hogy ami egyébként egy külföldi gyártó által készített tökjó kapucnis pulcsi (ami nekem nagyon tetszik), a nagymamám szerint árpádsávos. Én az amerikai piros fehér csíkos candy-re asszociáltam egyből és meg sem fordult a fejemben hogy másra is hasonlít annyira nem mozgok ilyen körökben. De kérdésem hogy a Bp-n ilyenben sétálok az utcán érhet e valami konfliktus ebből kifolyólag, ha igen akkor hova ne vegyem fel lehetőleg?
2012. okt. 20. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező erősen magyarellenes.
2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!


Példaként:

Ha felveszel egy lila pulcsit akkor semmilyen atrocitás nem fog érni csak emiatt! Ezt garantálom!

Kivéve ha épp egy fradi meccsre mész vagy a meccs után a stadion környékén mászkálsz! Mert akkor bizony a náci csürhe b-közép, ha olyan hangulatban van megverhet...


Ha fehér piros pulcsid van soha senkit nem fog érdekelni!

Még ha a 8 ker legdurvább részén mászkálsz éjszaka, akkor se emiatt fog atrocitás érni hanem mert kirabolnak...

Kivéve ha beállsz egy gárdafelvonulásba vagy egy Jobbikos tüntetésre. Mert ott ez már véleménynyilvánítás!!!


Akikkel bajba keveredhetsz azok a szélsőjobbosok/nácik meg a cigányok. Ők érzékenyek annyira hogy bajod lehet abból hogy mit hordasz.


A jelképekkel vigyázz és ne a ruházatoddal. Utóbbinál nagyon szinte lehetetlenség véletlenül kihívóan felöltözni!!

Pl ha kopaszra nyírattad a fejed és acélbetétes bakancshoz fekete gatyát, fekete pufi dzsekit és valami "jó cigányozós" fekete fölsőt hordasz akkor ne mászkálj lenézően cigány környéken... :DDD


Szóval ne félj nem olyan durva az itteni helyzet hogy a sima öltözetedből már baj lehetne... :)

2012. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
HAhaHAhahAHhahHAha
2012. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Neonáci fajzat!!!!!!!!
2012. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bárhova felveheted teljes jó én megőrizném ha már nem kell akkor is.
2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!