Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt Magyarországon hülyének...

Itt Magyarországon hülyének néznének ha az utcára felvennék egy fekete-fehér csíkos cicanadrágot?

Figyelt kérdés

mivel más országokban nagyondivatos most,énis beszereztem egyet magamnak,de kicsit bátortalan vagyok hogy felvegyem az utcára is..

[link]

ilyenre gondoltam amúgy,előre is köszönöm a válaszokat



#cicanadrág #leggings #fekete-fehér csíkos cicanadrág
2012. júl. 21. 17:52
 1/10 Bratilla ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesznek olyanok, akik megbámulnak majd, döntsd el, hogy ez zavar-e Téged. Az viszont már engem is irritál, hogy itthon nem lehet olyan vagány, szabad öltözködést produkálni, mint külföldön, és szinte minden lány öltözködése hasonlít egymásra. Én a helyedben felvenném, ha tényleg tetszik. :)
2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Vedd fel nyugodtan. Manapság annyi ízléstelen öltözködésű ember jár az utcán, lehet te már fel sem tűnnél köztük.
2012. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném, nekem nagyon tetszik. :) Szerintem piros felsővel szuper lenne ! :)
2012. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A bohócoknak is ilyesmi van, szóval nem
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

HA elég bátor vagy, akkor hord nyugodtan :))

Nekem is nagyon tetszenek :) :D Csak én alkatilag nem vagyok alkalmas az ilyenek viselésére :( :)

2012. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ehhez bátornak lenni? Nem értem, ez csak egy darab ruha, ha tetszik vedd fel. Vagy te csak olyan ruhát veszel fel ami másoknak tetszik?
2012. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
nyugodtan vedd fel:)) főkénk Amerikában és Britanniában mernek a csajok saját ízlésük szerint öltözködni, és nekem nagyon tetszenek azok a stílusok.nekem is van egy stílusom, amit szeretek. nem biztos, mindnekinek tetszik, de az már az ő bajuk. :))
2012. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem :D én előbb gondolnám azt hogy végre egy laza, stílusos csaj, aki fel meri vállalni az egyéniségét.
2012. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Miért is érdekel más véleménye?? Ha látod az a divat hord... omg...:DD
2013. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán!!
2013. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!