Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki bízik Bajnai Gordon, volt...

Ki bízik Bajnai Gordon, volt miniszterelnökben? Lesz esélye a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés

#Bajnai_Gordon
2012. okt. 21. 12:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Bajnainak komoly esélye lesz a 2014-es választásokon.
2012. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy épkézláb programot le tudnak tenni az asztalra a Haza és Haladás alapítvány nevében, vagy az a párt akinek az élén indul én biztosan rá fogok szavazni."


Ezzel én is így vagyok.

2012. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy átver párszázezer választót egy "épkézláb programmal", még messze nem kell azt betartania. Lásd előző választások.
2012. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Bajnai már pozitívan bizonyított!


Aki ért a gazdasághoz az ezt tudja!


Aki meg szabadságharcolni akar vagy a külföldieket kizavarni hogy majd a nulláról építhessen fel egy 100%-ban magyar gazdaságot azt ész érvekkel soha nem győzöd meg!


Nézd csak meg a mostani fideszeseket! Hiába van recesszió, az állami adópénzből fizetett segélymunkások nélkül keményen nőtt a munkanélküliség, nő az infláció, az adósság a 3000 milliárd ellenére stagnál ami vicc kategória!

És ezt a fideszesek hatalmas gazdasági sikernek adják el!


Na most ezeket győzködd hogy szavazzanak egy értelmes gazdaságpolitikára...

2012. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
A mostani ellenzékből az egyetlen értelmes ember, úgyhogy 3 szavazat biztos a családunkból.
2012. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
4 (bár nem vagyok a családotok tagja) :)
2012. okt. 21. 13:11
 7/36 rémuralom ***** válasza:
56%
Ha lesz egy használható programja, amelyet következetesen hirdet a kampány alatt, és esély lesz rá, hogy megválasztása esetén véghez is viszi, akkor én is hajlandó leszek rá szavazni. De csak protestből, mondván, hogy a Fidesznél csak jobb lehet, nem fogok szavazni.
2012. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Az lehet hogy ő sem váltja meg a világot, de az tény hogy ő legalább csinált is valamit, jól kezelte a válságot és ő legalább elmondta hogy gyerekek ez van ezt mindenki érezni fogja, de jobb lesz valamivel. Attól hogy majd ő lesz a miniszterelnök 2014-be az még nem jelenti azt hogy másnapra minden jobb lesz, hanem a lényege az hogy ő fokozatosan tesz jót az országgal majd és lehet nem lesz kánaán az életünk de ha őt a többi párt hagyja nyugodtan had végezze a dolgát rendesen akkor szerintem 2016-ra már érezhetőbb eredménye lesz. Én per pillanat benne bízom meg a legjobban mert ő azért tenne is valami értelmeset, nem úgy mint egyesek....
2012. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Komplikato ***** válasza:
83%

"Lásd előző választások."

Rossz példa, mert jelen kormánynak kb. semmilyen kézzel fogható vagy számon-kérhető programja nem volt, azon kívül, hogy bekamuzták a "nem lesznek megszorítások" dumát.

2012. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem van, nem véletlenül népszerűbb már mint Orbán Viktor. Tőlünk már van 4 szavazata az biztos, pláne ha egy normális gazdasági programmal áll elő.
2012. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!