Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem "gáz" hogy a Méltóságot...

Nem "gáz" hogy a Méltóságot Mindenkinek Mozgalom 2 hónap alatt kevesebb aláírót tudott összegyűjteni mint a Jobbik szimpatizánsok 4 nap alatt?

Figyelt kérdés

Az MMM internetes aláírásgyűjtést kezdeményezett 2 hónapja. Azért hogy nyilvánosan megmutassa hogy mennyire sok ember határolódik el a jobbiktól úgy hogy aláírja a petíciójukat hogy őket nem képviseli a 3 Jobbikos EU parlamenti képviselő.

2 hónap alatt 15 ezer aláírást gyűjtött a liberális zsidó kezdeményezés.

Itt az oldaluk: [link]


Viszont a negatív kampány ellensulyozásaként Jobbikos szimpatizánsok is ellenkampányba kezdtek.

Ők pedig azoknak az aláírását gyűjtik.Akik kiállnak a Jobbik mellett és azt mondják hogy őket is képviseli a 3 Jobbikos EU képviselő.

4 nap alatt közel 22ezer aláírást gyűjtött a jobboldali magyar kezdeményezés.

Itt az ő oldaluk: [link]


2009. aug. 9. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én azt mondanám, sokat mondó. A liberális oldal elvesztette a hajtóerejét, társadalmi pozíció vészesen romlanak, szétesőben van. Míg 10 éve még ez volt a trendi eszme, ma már ott tartunk, hogy inkább szégyellni való. Ehhez kellett az elmúlt 7-8 szociálliberális kormányzása, és azon belül az SZDSZ szereplése. Az erő most már a nemzeti radikális oldalon van, egyre inkább övék a tér, erősödik a szervezettségük. De hát ezt itt is látod, a gyk-n, meg mindenhol. Remélem, ennek az új felbuzdulásnak nem lesz olyan csúnya vége, mint a liberálisoknak.
2009. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

kedves kérdező!

kösz, hogy megadtad a linket, legalább én is alá tudtam írni :)

2009. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szívesen:)
2009. aug. 9. 14:36
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

csak a félreértések elkerülése végett:

én a "nemazennevemben"- t írtam alá.

természetesen elfogadom a demokratikus játékszabályokat, és ha már a jobbik nevű formációnak sikerült elég embert behülyíteni ahhoz, hogy ilyen eredményt érjenek el, akkor semmi módon nem vonom kétségbe a brüsszeli szereplésüket (még ha egyeseket ott szerelőnek néznek is, meg akkor is, ha egyetlen ottani formáció sem hajlandó velük közösséget vállalni...)- de fontosnak tartom jelezni azt, hogy semmi módon nem tekintem őket az én képviselőimnek.

2009. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor is szívesen!:D


"ha egyetlen ottani formáció sem hajlandó velük közösséget vállalni.."


Ez így nem igaz.A Jobbikos képviselők akik nem akartak egyik frakcióba sem beülni.

Egyébként az EU parlamentben is rengeteg széljobbos képviselő van.Sőt van frakciójuk is.Csak ugye....ott is nagyok a belső feszültségek(pl:a Románok nem ülnek be oda,ahol magyarok és olaszok ülnek,és fordítva a magyarok,olaszok meg a románokkal nem közösködnek)

2009. aug. 9. 15:23
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

szerencsétlen hülyék, ezek vagytok ti,agymosott barmok,ez a demokrácia,bizony ahol a jobbik is szerephez jut.

mi a faszt háborogtok???

2009. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van abban logika, hogy a liberalizmus lendületet vesztett: a "rendszerváltáskor" szabadok akartunk lenni, tarolt az SZDSZ.

Mára a szabadság így-úgy megvan, csak nem sokra megyünk vele, ha nincs lét- és közbiztonság. Ezért tarolt a Jobbik. Közben persze az SZDSZ az antidemokratikus régi rendszer támogatója lett, így a saját értékrendjét is elárulta, ellehetetlenítette. Nem csoda, hogy betlizett az EU választáson. Jövőre is így legyen!

2009. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

"szerencsétlen hülyék, ezek vagytok ti,agymosott barmok,ez a demokrácia,bizony ahol a jobbik is szerephez jut.

mi a faszt háborogtok???"

igazad van - ez a demokrácia.

az érdekes csak az, hogy egy másik kérdés kapcsán éppen a derék jobbikos barátaid fejtik ki igen nagy hévvel, hogy a demokrácia az egy halott dolog, és nincs más kiút, mint a diktatúra bevezetése. (azon még folyik némi vita, hogy kormnyzó, nádor, vagy a szentkorona izé legyen- e a diktatúra alapja...)

hiába, no - van némi ideologiai zűrzavar a fejekben, de majd ez is elmúlik, és kiheverjük ezt a kis betegséget, átesünk rajta, mint gyermek a szamárköhögésen :)

p.s.:

hol van már a miép... és hol lesz néhány év múlva a jobbik...

2009. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"derék jobbikos barátaid fejtik ki igen nagy hévvel, hogy a demokrácia az egy halott dolog, és nincs más kiút, mint a diktatúra bevezetése."


Csak a pontosítás végett:

Azok nem jobbikosok voltak hanem a hungaristák...

De amúgy tényleg igaz,amit képviseleti demokráciának hívunk az ma Magyarországon egy bohócmutatvány.

Ahol még hatalmat szerezhetnek az olyan vérbeli hülyék is mint Dr.Torgyán vagy Gyurcsány Ferenc,akik aztán kedvük szerint pusztíthatják az országot.


Biztos vagyok benne hogy ma Magyarországon egy igazságos egypártrendszer,egy karizmatikus vezetővel az élén,jobban működtetné az országot.

Mint az a fajta demokrácia ahol minden pénzeltömött bűnöző vagy elmebeteg kulcspozícióba kerülhet.

2009. aug. 9. 20:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

16:03-as!


Igazad van, tényleg nem kell aggódni néhány párt miatt. A Jobbik (ha tetszik ha nem) rendelkezik némi szerény szavazótáborral, de igen derék jövendőmondó képességekkel rendelkezel, ha már most tudod, hogy mi lesz a végük. Az MSZP lassan de biztosan folytatja agóniáját, hőn szeretett koalíciós (ex?:))partnere pedig hihetetlen maflást kapott a néptől az elmúlt európai parlamenti választások alkalmából. Mondhatjuk úgy, hogy az SZDSZ csak egy rossz emlék marad :) Talán jobb is ha nem kerül be egy olyan párt a parlamentbe, ahol a képviselőik azon gondolkoznak, hogy melyik nap milyen neműek legyenek :D

2009. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!