Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogalkotó Népszavazással...

Jogalkotó Népszavazással lehetne-e Új Magyarországot Építeni?

Figyelt kérdés
Egy Holland úr vetette fel gyakorlatilag ezt a kérdést az ECHO tv Civil Akadémiája műsorában. Érdekes, hogy a lényegi kérdésekben egyik kormány sem kérte ki a nép véleményét mely a demokrácia alapja. Nem kérte ki akkor amikor a katonákat kiküldte vagy amikor a hitelfelvételt csinált a kormány és még lehetne sorolni.
2009. aug. 9. 17:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
nem. akkora az agymosottság a bal oldalon. a megoldás a következő: a Duna mentán ketté vágni az országot egyik oldal ide másik oda aztán tíz év múlva meg lehet nézni ki hova jut.
2009. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Kapával és kaszával lehetne új Magyarországot építeni.

A mostani mocskokat vagy kivégezni, vagy számüzetni egy lakatlan szigetre őket.

Demokratikus eszközökkel már rég nem lehet tenni semmit. Csak ülünk és nézünk..... ez így nem jó.

2009. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Ez a legnagyobb ostobaság,amit mostanában hallottam.Hogyan tudna jogot alkotni,aki nem ért a joghoz?Ki állítaná össze a kérdéseket,amikre szavazni kellene ?

Ha én igennel szavaznék,a szomszédom pedig nemmel,akkor nyilván a többség győzne.

De ez történik,most is a választásokon.A többség győz.Aki pedig nem ért egyet egyik párttal sem,az otthon marad.

Akkor minek egy ilyen népszavazás?

2009. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

Minek neked új Magyarország? Itt van ez a régi. Javítsd meg inkább ezt!

Mit tettél legutóbb azért, hogy ez az ország egy élhetőbb hely legyen?


ha mindenki mindennap tenne ezért valamit, máris sokkal jobb lenne. Nem okoskodni kell itt, meg egymásra mutogatni, hanem tenni a közért.

2009. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem. (Az élet meg Magyarország ennél picit bonyolultabb.)
2009. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Tenni a közért ez tetszik, jelenleg ez megy a pártok részéről?

Tesznek a közért?

Tényleg a többségi akarat irányítja ezt az országot? Akkor miért hívnak az USA-ból kampánymenedzsereket már most?

Ne viccelődjünk egymással, gondolkodást kértem nem azt, hogy jó az ami van, mert többet lehet rabolni egy szétvert lelkű nemzettől.

A népet lehet egy darabig hülyének nézni, de amikor feláll és tényleg a kezébe veszi...amit áthajít a lámpavason, akkor ez azt jelenti, hogy elfogyott a türelem.

Meg akarod várni barátom?

Új Magyarországot kell építeni, amit őseink hagytak ránk azt tönkre akarják tenni az állítólagos többségi szövegelők.

Senki sem azért halt meg, hogy ez legyen ami van ma Magyarországon!

Többségi pártdiktatúra az van.

Na ezen is kell változtatni nemsokára!

2009. aug. 9. 18:23
 7/34 anonim ***** válasza:
49%
nekem úgy tűnik, hogy mostanság igencsak megszaporodtak ezen az oldalon az agyhalott kérdezők...
2009. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Tetszene mi, ha agyhalottak lennénk :-)).
2009. aug. 9. 18:28
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
42 (Ha rájössz, mi a kérdésed, érteni fogod a választ is)
2009. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Tudom a választ, csak erősítést kérek a magam egyszerű módján :-))
2009. aug. 9. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!