Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzetellenes cselekedet vagy...

Nemzetellenes cselekedet vagy bűncselekménynek számít? Magyarország miniszterelnöke külföldről hozat szimpátia-tüntetőket a te pénzeden és ellened?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés, az ATV miért hívott szimpátiatüntetőket Orbánnak:


Jönnek: Az ATV-től értesültek a Békemenetről a lengyelek

Az ATV felhívta a márciusi Békemenet lengyel résztvevőinek szervezésében szerepet vállaló, az Orbán-kormány mellett következetesen kiálló Jog és Igazságosság pártja szóvivőjét, aki közölte munkatársunkkal: nem tudták, hogy ismét lesz menet, de nagyon örülnek a hírnek és jönnek.

Az ATV-től értesült Jan Dziedziczak korábbi lengyel kormányszóvivő, az Orbán-kormányt támogató Jog és Igazságosság pártja szóvivője, hogy október 23-án újabb Békemenetre kerül sor a nemzeti ünnep alkalmából.


Dziedziczak úgy fogalmazott, hogy „nagyon örül a hírnek” és beszél a párt külügyi igazgatójával is a kérdésről. Mint mondta, hogyha annyian nem is lesznek itt „az idő rövidsége miatt”, mint márciusban, de mindenképpen jelen lesznek.


A Békemenet saját indoklása szerint azért szervez újabb felvonulást, mert szeretne kitörni „az adósság béklyójából”. Ezért a szervezők szerint összefogásra van szükség, hiszen az „adós-rabszolgaság” képes nemzeteket megsemmisíteni. Azt írják, be akarják bizonyítani, hogy „van kitartásunk, inkább vállaljuk az átmeneti szegénységet, mint az örökös rabigát”.


[link]

2012. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
6-os:pontosan mi lenne a kérdésed?
2012. nov. 2. 19:06
 13/16 A kérdező kommentje:
10-es:a korábbi szimpátiatűntetők románok voltak,akikre egy napilap hívta fel a figyelmet és ezt számtalan ember visszaigazolta azóta. Az ATV-t támogatják orbánék így azt nem tudom hitelesnek tekínteni, erről hamar meggyőződhetsz ha átkapcsolsz eme tévécsatornára.Október 23-ra a lengyelek érkeztek lárifári szöveggel.Nemrég viszont a kínaiaknak ígért magyar állampolgárságot a miniszterelnök! Most már illene valakinek megkérdezni:Hányféle nemzetség fog felvonulni a mi hazánkban,miért nem tudnak otthon maradni????
2012. nov. 2. 19:14
 14/16 Pro Patria ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező!

Arra vonatkozott, hogy azt írod, az én pénzemen és ellenem. Erre kérdeztem vissza: ellenem?

Egy kicsi kiigazításra szorul a kérdésed. Nem "hozattak", hanem jöttek, saját szervezésükben, nem "külföldiek", hanem határon túli magyarok, és nem "ellenünk", hanem értünk, az összetartozásunk megmutatására. Egyébként minden más korrekt.


"Az ATV-t támogatják orbánék így azt nem tudom hitelesnek tekínteni, erről hamar meggyőződhetsz ha átkapcsolsz eme tévécsatornára."

- Na, innentől kezdve világossá válik, hogy csak egy újabb politikai analfabétával van dolgom. Aki az ATV-t ismeri, azt tudja, hogy _pont nem_ az a csatorna, amelyik Fidesz-párti lenne, hanem kifejezetten a baloldaliak és liberálisok szócsöve.

2012. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es:Nem furcsállod azt,hogy időben (napra,órára jöttek) a külföldön élő határon túli magyarok? Nem gondolod azt "megrendelésre tették? Vajon a hazánkban élő Magyar (akár te és más) miért nem vett részt rajta? Te elhiszed azt amit a média mond neked? A véleményalkotásnál beleszámolod azt amit naponta látsz,hallasz,érzel? Tiszteletben tartom mindenki véleményét a szavamhoz hűen a te véleményedet is bejelöltem a tetszésindexbe,mert annak jobban örülök ha minél szélesebb látókörben vizsgáljuk meg a kérdéseket.Bevállalom azt is "politikai analfabéta" vagyok!
2012. nov. 3. 06:18
 16/16 Pro Patria ***** válasza:
0%

"Nem furcsállod azt,hogy időben (napra,órára jöttek) a külföldön élő határon túli magyarok?"

- Miért furcsállnám? Ha valaki készül egy felvonulásra, menetre, tüntetésre, mindegy minek nevezzük, akkor az lenne a furcsa, ha másnap, vagy két nappal később jelennének meg...


"Nem gondolod azt "megrendelésre tették? Vajon a hazánkban élő Magyar (akár te és más) miért nem vett részt rajta?"

- Szerinted a többszázezer felvonuló mind határon túli magyar volt? És odahaza kiüresedtek a magyarlakta területek? El sem tudod hinni, hogy a 1,2 - 1,4 milliós szavazótáborból, a még mindig legmagasabb támogatottságú politikai párt itthon is tud támogatókat megmozgatni?

(És itt nem a szó szoros értelmében mondom a "megmozgatni" szót, kézi vezérléssel, hanem akképp, hogy felvonulnak, ha a helyzet úgy kívánja, és alkalom van rá.)


"Te elhiszed azt amit a média mond neked?"

- Mindenféle médiából tájékozódom.


"A véleményalkotásnál beleszámolod azt amit naponta látsz,hallasz,érzel?"

- Pontosan.


A politikai analfabéta-jelzőért pedig bocsánat, de az ATV-t fideszes beállítottságúnak mondani, nos ettől kicsit felcsaptam a szemöldökömet.

2012. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!