Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyáltalán beszélhetünk még...

Egyáltalán beszélhetünk még tiszta magyarokról?

Figyelt kérdés
Hiszen ez a nép igen hosszú utat tett meg míg letelepedett a kárpát-medencében.S közben csapódott hozzá óhatatlanul más népekből,ugyanúgy maradtak le belőle.Azok ha akarjuk ha nem házasodtak a magyarokkal és viszont,sőt ha úgy veszem a kalandozások során is megtörténhetett ugyanez ehhez mit szóltok?
2009. aug. 11. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kirabolt, szegény, kis magyar,

Kitárul afelé karom,

Kit magyarrá tett értelem,

Parancs, sors, szándék, alkalom

Ady Endre

2009. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat látom igazolva a saját teóriámat,mivel én is így gondolkodom erről a kérdéskörről.
2009. nov. 30. 07:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez elég szubjektív! Tiszta török,német,orosz,francia van? Magyar az,aki úgy él. Lehet hogy ezért lepontoztok,de szerintem az is kell hozzá,hogy fájjon neki trianon,fájjon neki a doni katasztrófa. (Mondjuk mikor egy cigány palival beszélgettem erről,őt nem nagyon érdekelte,de meg is értem)
2009. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!