Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amit szabad Jupiternek, nem...

Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek?

Figyelt kérdés

-Franciaországban az egyik legjobban atomerőművekkel-ellátott ország a világon. Az EU azt mondja rendben, de emellett azért kampányol, hogy Kelet-Európában ne épüljön több atomerőmű, hiába ha lenne még kettő pl. Magyarországon, nem is kéne más erőmű az országba



-Németország szinte az EU megalakulása óta politikailag hadban áll Brüsszellel, mivel több, mint százféle EU-s jogszabályt sért meg, hogy ilyen jól tudjon működni. Nálunk Orbán bármilyen kis dologban "unortodoxkodik" és máris fúj teljes erővel Brüsszel meg a Süddeutsche Zeitung



-Franciaország még a nyugati országok körében is radikális módszerekkel küzd a bevándorlás és az idegen kultúrák ellen. Érdemes utánanézni Franciaország vallási törvényeinek és 2011-es, 2012-es bevándorlópolitikájának. Az EU elfölött szemet huny, de Magyarország büdösrasszista, antiszemista, trappista stb.



2012. nov. 3. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
-Franciaország az egyik legjobban*
2012. nov. 3. 16:06
 2/7 Dick Esmen ***** válasza:
96%
Ja,csak azt se felejtesd el hogy a franciák meg a németek nem is az EU-t teszik felelősé minden rosszért és elismerik ha hibáznak.
2012. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
németek és franciák elég sokat dobnak a közösbe szerintem. őket gondolom nem kell vizsgálni, hogy elsikkasztották e az eus-pénzeket.
2012. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A franciák azért küzdenek, hogy ne legyenek bevándorlók. "Mi" a többszáz éve itt élőket szeretnénk kipaterolni. Ez azért elég nagy különbség.
2012. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Miután ez a két ország gyakorlatilag maga az EU, nem értem, mit kell csodálkozni ezen. És amíg francia meg német pénzből épülnek nálunk az autópályák, a metrók, a villamosok, meg gyakorlatilag minden, addig én nem szólnék be.
2012. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, valahogy úgy, Kedves Kérdező!

Azonban mivel gyakorlatilag Németország és Franciaország tartják össze az EU-t, szerintem ez nem olyan meglepő dolog.

Ők alapító tagok voltak, míg pl. Magyarország csak pár éve lépett be.

Így szerintem érthető, hogy nekik gyakorlatilag mindent szabad - még ha ez nem is fair az ilyen kis országokkal szemben, mint Magyarország.

2012. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy atomerőmű is elég lenne. A mostaninak relatíve nagyon alacsony a teljesítménye. Egy korszerű elég lenne. Az éves növekményt pedig a "zöld" erőművek adnák.

A többit leírták mások.

2012. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!