Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért foglalkoztok a politikával?

Miért foglalkoztok a politikával?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje foglalkoztok a politikával és miért?

Akik több éve foglalkoznak vele azok nem untak bele abba, hogy a hazug döntéseket vesézik ki folyton?



2012. nov. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éve érdekel. Azért, mert a családban midnig arról ment a vita sajnos. Egyik fél jobboldali másik baloldali. Ennek alapján rámragadt ezzel voltam mindig körülvéve így ahelyett, hogy valamelyik fél befolyásolna inkább elkezdtem olvasgatni róla, elkezdett érdekelni. Manapság már én is tudok érvelni és vissza-visszakérdezni.
2012. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól ellehet vitatkozgatni rajta...
2012. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
100%
3-4 éve, és igazából hobbi. Egy téma ami érdekel. Bár sokan annyira nem foglalkoznak politikával, hogy az aktuális minisztereket (a "főbb" minisztereket: gazdasági, belügy, külügy, - hívják most akárhogyan a tárcákat) nem tudják megnevezni. Egy 20 évesnek szerintem illene ennyit tudni a mindennapi politikáról, többet annyira nem. De az alapokat illene.
2012. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!