Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hitler csak egy báb volt?

Hitler csak egy báb volt?

Figyelt kérdés
szerintem az egész harmadik birodalom,( NSDAP ) egy előre eltervezett háborút harcolt. szerintem felsőbb hatalmak által volt irányítva az egész, és az volt a cél hogy a háború után mindenki sajnálja az európai kisebbségeket, segélyt, támogatást kapjanak. És persze elterelj a figyelmet arról hogy izrael bekebelezi palesztinát. a másik meg hogy sok orosz híve az NSDAP elveinek... ez hogy lehet? ők szláv nép... véleményt, érveket és cáfolatokat várok! köszönöm

2012. nov. 6. 21:27
1 2
 1/20 gomzoli ***** válasza:
93%
Szánalmas hülyeség.
2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem az volt. Izrael létrehozásához az égvilágon semmi szűkség nem lett volna egy világháborúhoz és a sajnálat nélkül is meg volt a hatalmuk ahhoz, hogy akár a második világháború kirobbanása nélkül is ugyanolyan körülmények között tudják létrehozni az országot.


Az orosz hívek sem annyira meglepők. Lényegében úgy viselkednek, mintha nem vennének tudomást arról, hogy nem volt kimondottan jó véleménye róluk Hitlernek. E helyett inkább a ROA-t, meg az egyéb a II.vh. alatt a németek oldalán harcoló orosz csapatok működésével próbálják magyarázni maguknak, hogy valójában elfogadta a III. Birodalom őket.

2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%
Már a kérdés is baromság amit leírtál. De te tudod.
2012. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Az volt. A reptoidok álltak a háttérben.
2012. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Zsidó megrendelés volt. (csak hogy örülj kedves kérdező azért írom...) Én is szélsőjobbos vagyok, de pártfüggetlen.

VÉleményem, hogy nem igaz. Érv, akkor nem tették volna a bolsavizta szeméttel tönkre Európát.

2012. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy báb volt. Ugyanazok írták a szövegeit akik Napoleonét meg Jézusét.
2012. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Amit írtál, az egy közkeletű szélsőjobboldali-antiszemita összeesküvés-elmélet. Amúgy szimpla baromság.
2012. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

tehát, ha jól értem, akkor a zsidók létrehoztak egy bábot, akit arra használtak, hogy irtogassa őket, mert akkor majd mindenki sajnálja őket és megkapják a saját országukat.


nem lett volna egyszerűbb csinálni egy bábot, aki egyből a zsidókat teszi a hatomba?

2012. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Komplikato ***** válasza:
A történelmi hagyomány szerint Hitler alapította és alakította a THULE társaságot és az abból kinövő VRIL-t is, de nem elképzelhetetlen, hogy a dolog pont fordítva történt.
2012. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy báb volt. A saját képzelgései bábja. Nem egyedülálló ez, ma is, nálunk is, rengeteg ilyen ember van, legfeljebb kisebb a hatalmuk.
2012. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!