Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szaniszló Ferenc paranoiás...

Szaniszló Ferenc paranoiás konteós, vagy igaza van általában?

Figyelt kérdés

A legkülönösebb megmondóember az Echo TV-n.


[link]


2012. nov. 7. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Paranoiás,jókat szoktam nevetni az összeesküvés elméletein.
2012. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Régen, a Balkáni háborúk idején kedveltem, szép reményű külpolitikai újságíronak tartottam. Ma már nem nézem, nem is érdekel hol és mit beszél, szerintem megzakkant a csávó.
2012. nov. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Minden szava igaz sajnos.Kevés ilyen korrekt csávó van a médiában.
2012. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Paranoid konteós a legrosszabb fajtából.


Legjobban a maga a beszédstílusa irritál, az a szoci időkben megszokott, szép lassú tagolt agymosó módon mondja el azt, hogy mennyire át vagyunk verve és kimosták az agyukat, és utána előadja a marhaságait.

2012. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Volt ido, amikor jokat mulattam Taszilon. Ma mar unom. Ma mar az sem erdekel, hogy o maga elhiszi-e a baromsagait.
2012. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Régen engem is mulattatott, ma inkább felbosszant, amikor hazugságokat monda történelemről, pláne olyannak aki jártas a témában.
2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Azért ő sok mindent átélt, és nem ok nélkül lett ennyire paranoiás, sok igazság van abban, amit mond (mégha nem is is mind). Talán érdemes lenne hallgatni rá.

Attól mert még nem vagy paranoiás, nem biztos, hogy nem üldöznek.

2012. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Szaniszló f@sza csávó, sajnos sokmindenben igaza van.
2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Azt csodálom, hogy legalább egy ember a médiában bírálja a vadkapitalizmust , a zsidó nagytőkére épülő rendszert és szívügye a magyarság. Korrekt ember és sok igazság van a mondanivalójában. Akik ezt bírálják, felér egy szimpla hazaárulással.
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Mi benne a paranoiás? Ez így működik, semmi hihetetlen nincs benne. A pénz már virtuálisan van csak jelen, a bankok is annyit gyártanak amennyit nem szégyellnek. A pénz is csak papír. Ez annyira hihetetlen? Amúgy nem Szaniszló "összeesküvés elméletei", ezeket messze nem ő találta ki vagy inkább... nem ő sejti, hogy így van. Ő csak nyitott szemmel jár, mint a világ 1%-a és kutat, keresgél, okos emberek véleményét hallgatja meg, a média által legkevésbé reklámozott dolgokat figyeli. Én inkább azokon röhögök, akik birka módjára mennek a többiek után és elhiszik, hogy ez a szabadság. Röhögj ki, hülyézz le, bégess a többi barival rajtam, de ezt muszáj volt leírnom.
2012. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!