Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szaniszló Ferenc melyik párt...

Szaniszló Ferenc melyik párt mellet áll?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
mivel nem politikus hanem műsorvezető (úgy tudom), nem feltétlenül áll hivatalosan bármelyik mellett is, de mindenképpen nemzeti, valószínűleg Jobbik-szimpatizáns.
2011. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet tudni de szerintem a Jobbik. Nagyon szeretem a műsorát, nagyon jól beszél.
2011. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom Jobbikos

"zaniszló Ferenc (Csenger, 1960. október 7.) újságíró, riporter. A szamosháti Csengerben született, Csegöldön, Fehérgyarmaton nevelkedett. Moszkvában végzett egyetemet, majd 1986-tól az akkori Magyar Hírlap moszkvai tudósítója lett."

Valószínűleg pártkádergyerek volt.

2011. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

nagyon jól beszél

remélem Jobbikos lesz

2011. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Alighanem a jobbik "eszelős" tagozatát támogatja. Sírvaröhögés nélkül nem lehet nézni három percnél tovább a műsorát. A csúcs az volt, amikor a magyar föld kigőzölgéseiről beszélt, ami káros a gonoszoknak...
2011. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

"A csúcs az volt, amikor a magyar föld kigőzölgéseiről beszélt, ami káros a gonoszoknak..."


Az tényleg jó volt :D

2011. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 00:10


Te mit szólsz már bele megint a hülye zsidó vicceiddel! Irigyled mi!Mert ő nem olyan szánalmas vesztes mint te vagy!

2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!