Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önök, miért nem gondolják...

Önök, miért nem gondolják úgy, hogy a Fidesz jó munkát végez?

Figyelt kérdés

Bízzanak a kormány intézkedéseiben, meglátják nemsokára meglesz a hatása!Főleg ha 2014-ben is megválasztják!


Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!


2012. nov. 8. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez most vicc :) Nem igazán értem a humort.
2012. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Szeretem a fideszes optimizmust, bárcsak lenne realitása!

2009-ben 4-5 százalékos gazdasági növekedést jósoltak a hatalomra kerülésük esetén, 1 millió új munkahelyet ígértek, ezzel szemben jelenleg örülünk, ha elkerüljük a visszaesést.

2012. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Kérdező, nem fejtem ki, mert a moderátor azonnal kitörölné a válaszomat. Elégedj meg azzal, hogy az ország "agya" már lassan szinte teljes mértékben külföldet gazdagítja, akik meg itthon maradtak, az életszínvonaluk kezd a 2.világháború körüli időkére hasonlítani. Vajon ki a hibás? Jah, biztos a hozzáállásunk....
2012. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Tudod én nem bízok az intézkedésekben, mert közgazdász vagyok és amit tanultam éveken át, annak az ellenkezőjét látom, szóval próbálhatsz meggyőzni, de én a makroökonómia könyvnek hiszek, nem egy kontár és hazug pártnak. Remélem majd ti is rájöttök ha leesik a narancsos szemüveg.
2012. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Téptél ember????
2012. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
hogy bízzak egy olyan kormányban, aki ellopja a nyugdíjpénztári megtakarításomat? aki folyamatosan hazudik és hülyére vesz? aki különböző adókkal sújtja az amúgy se sok fizetésemet, hogy pénz legyen a kasszában, ugyanakkor stadionokat építtet? ön miért gondolja úgy, hogy a fidesz jó munkát végez?
2012. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%

Végre egy igaz Magyar ember! Reméljük a Fidesz 20 évig is hatalmon marad és leszámolunk a balliberálisokkal. Orbán Viktor okosabb, mint holmi tankönyvek, amiket ki tudja milyen céllal írtak. Most végre a Magyarok kezében van a hatalom! Matolcsy pedig nemzetközi szaktekintély.

Hajrá Viktor!

2012. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
20 évig XD Mit szívtok?
2012. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

1. Lehet, hogy teremtettek munkahelyet, de azt elfelejtették mondani, hogy rengeteg cég vándorolt ki MO-ról. Apropó! Édesapám munkanélküli 32 év munka után. Egyedül él, gáz számla havi 50.000Ft és a lakásban 14Cfok van, nem tudunk rajta segíteni, mi is alig élünk meg, persze ezeket törvényben szabályozzák, hogy mint gyermekei kötelesek vagyunk...


2. Azt mondták csökkentik az államadósságot. Valóban. Meg is tették. A devizaalapú adósságot 8,672.8m forintról 8,457.9 forintra csökkentették. Viszont azt már elfelejtették említeni, hogy a forintadósság kb. 1,799.6m Ft-tal nőt. Ők viszont azt mondják, hogy csökkent az államadósság. Hát nem. Az adatok szerint 19,393.7m forint volt a teljes államadósság 2010 januárjában. Ez az összeg mára már (2012 szept.) 20,653.9m forintra rúg. Nekem ez növekedésnek tűnik. Adatok innen: [link]


3. Nincs tisztességes, megbecsült munka. A munkavállalóktól elveszik a jogokat, mikor nekik köszönhető, hogy él a magyar állam, ők lapátolják nap mint nap a GDP-t. A fizetés mégis alacsony, építkezésre viszont van pénz, amiből rengeteget sikkasztanak, persze az utóbbi csak feltételezés, de teljesen érthető mindenki számára, hogy ez történik.


4. Orbán Viktor 2012. November 6-án elmondta a parlamentbe, hogy ő és pártja nem a diktatúra ellen harcolt, hanem az MSZMP ellen. Ezek szerint a miniszterelnök úr mégis egypártrendszert épít. Már a rendszerváltáskor be kellett volna vezetni a demokratikus liberalizmus eszmerendszerét, de még mindig a képviseleti demokráciánál tartunk és a "fiatal 'demokraták'" is, pedig a mai technológia lehetővé tenné a totalitárius demokráciát.


5. Viktor nem veszi észre vagy csak tetteti direkt, hogy a nemzet sorsa forog kockán. Az Európai Unió egyesülni akar szuperhatalommá, mint az USA anno és az új világrend kérdését feszegeti már ő is. Én magyar akarok lenni, nem európai.


Persze mondok jót is:

Tetszik, ahogy tud beszélni a magyarságról, mert egyfajta nacionalizmust helyez az emberekbe minden egyes megszólalásával, viszont a szánkkal nem fogunk magot ültetni és aratni, majd abból ételt készíteni.


Persze sorolhatnám a problémákat és a jókat napkeltétől napnyugtáig, de most nincs kedvem. Sajnos a FIDESZ-nek több a hátránya, mint előnye, az ország problémáit csak a 4-es pontban említett 'új' eszmével lehetne megvalósítani.

2012. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Komplikato ***** válasza:
94%

"1. Lehet, hogy teremtettek munkahelyet, ..."

Hát persze, hány olyan munkahely teremtő cég jött ide kintről, akivel ezt ŐK tárgyalták le és nem előző rossz emlékű arcok? Olyanok akik nem csak bővítettek itt?


Milyen aránya volt a megszűnő és új munkahelyeknek? 10:1? 15:1? Rosszabb? Már azzal viccelődnek, hogy ami céget megdicsér Orbán Viktor, az 2 napon belül bejelenti a leépítést vagy a másik országba költözést ...

2012. nov. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!