Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majd a fidesz kormány alatt...

Majd a fidesz kormány alatt jobb lesz, akkor drágábban tudok majd eladni, és olcsóbban venni?! Sokan így gondolják, valóban így lesz?

Figyelt kérdés
Az egyszerű emberek a kánaánt várják a szeretett orbán viktoruktól, nagyot fognak csalódni, amikor nemhogy drágábban fognak eladni, hanem még olcsóbban kell eladniuk azt, amijük van, és még nehezebb lesz helyette másikat vásárolni, ha lesz egyáltalán másik, amit megvehetnek...
2010. máj. 16. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az volna a jó ha a fizetésem vásárlóértéke többet érne. Én nem azt várom el a fidesztől, hogy meggazdagodjak, hanem a fizetésem kifussa a csekket is, és maradjon kajára is.
2010. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha állami szektorban kapod a fizetésed, ahhoz, hogy a fizetésed magasabb legyen, több adót kell beszedni, ha több adót szednek be a vállalkozóknak kevesebb jut, akkor még drágábban kell eladniuk a terméküket, de a sárga csekkek összegei is emelkednek, mert a szolgáltatóknak is több adót kellene fizetniük. Ilyen egyszerű matematika ez. De az köztudott, hogy egy egy iskolai osztályban csak 3-4 gyerek jeles matematikából, a többi nem érti. Erre épült a fidesz politikája is, hogy a többség nem érti a lényeget, viszont érzelmei mindenkinek vannak, ezért is épített az érzelmekre, és érzeémi alapon megnyerte a választásokat.
2010. máj. 16. 09:10
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha a közszférában dolgozónak több lesz a zsebében, akkor többet tud fizetni a szolgáltatásokért és egyebekért. Ez is igaz, nem?
2010. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Drága kérdező. Már az alap tézised is hibás! A Fidesz szavazók NEM A KÁNAÁNÉRT SZAVAZTAK A FIDESZRE. Ez csak egy buta piros, és ráadásul értelmetlen propaganda fogás. Hiába mondogatjátok, hogy kolbász kerítés, ez csak a ti lelkiismereteket nyugtatja, a Fideszesek pontosan tudják, hogy ilyenről szó sincs!


A Fideszsek arra szavaztak, hogy a gyöpi, betokosodott, szemét, patkány kommunisták takarodjanak már végre a francba. Csukják le, akit le kell csukni, legyen normális közbiztonság, legyen végre igazságos a magyar társadalom (pl egy önkormányzati dolgozó ne keressen 3x annyit, mint aki ugyanazt a munkát végzi a versenyszférában), stb stb...


Igen, a Fidesz kormány alatt százszor jobb lesz! Nem a a gazdagság miatt. Bár tudom, hogy egy buta kommunista csak abban tud gondolkodni...

2010. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok és nem is voltam,sőt a családom sem patkány,buta, betokosodott stb. vörös kommunista! Nem vagyok vállakozó,és köztisztviselő sem,csupán a kétkezünk munkájából élünk.

Arra viszont még nagyon jól emlékszem,hogy a Fidesz kormányázsa alatt csak a jómódúakkal és a gazdagokkal törődött. Aki a csak munkából élt,azokat le se sz@rta!

Aki a Fideszre szavazott,az elhitte nekik,hogy ezután Kánaán lesz. Elhitte,hogy nem kellenek megszorítások,ezzel a piszok kormány csak a népet sarcolta .Elhitte,hogy a gazdasági válság csak smafu! Vajon ekkor már miért nem akart előrehozott választásokat?

Volt annyi esze,hogy a kormányra hagyta a piszkos munkát,mert nem akart "rossz fiú" lenni.

Sokan hittek nekik,és ezért szavaztak rájuk. Igen hamar felfognak ébredni,mert nem lesz jobb,hanem sokkal rosszabb lesz. A kisemberek szívják majd meg legjobban az eddigieknél nagyobb megszorításokat! A Fidesznek is tudomásul kell venni,hogy válság van,és nem csinálhatnak,azt,ami nekik tetszik. Ezt mutatja a forint árfolyama is.Ha adót csökkent a magas keresetűek kedvéért (amit azok zsebrevágnak,de nem lesz belőle új munkahely),akkor a hiányt a szoc.kiadásoktól fogja elvenni.

De szerintem elég elgondolkodtató,amit a napokban hallottam a Fidesz egyik "megmondó" fejesétől. Szerinte tenni kell azért,hogy a KÖZÉPOSZTÁLYBAN minél több gyerek szülessen? Miért csak a középosztályban? A melós ne szüljön gyereket,vagy csupán egyet?

Csak a hatalom a fontos nekik, az emberek nem! A nemzeti összefogás egy szépen hangzó,de értelmetlen szöveg. Orbán mindig talál ki valamilyen tartalom nélküli blab-blab szöveget. A sok ostoba pedig meghatódik tőle.

Pár év múlva naygot fog esni a népszerűsége.

2010. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Azt nen értem, hogy minek válaszolja meg valaki a kérdését. Ez a gyakorikérdések.hu nem a gyakoripropaganda.hu

És nem, nem vagyok fideszes.

2010. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Megelőztelek a válasszal? Egyezik a véleményünk?
2010. máj. 16. 10:59
 8/19 anonim ***** válasza:

"pl egy önkormányzati dolgozó ne keressen 3x annyit, mint aki ugyanazt a munkát végzi a versenyszférában)"


Ezt remélem csak viccből mondtad! Menj fel a netre és nézd meg a köztisztv. és közalk. fizetéseit (nem titkosak). Nem beszélve arról, hogy ők teljes pénzükkel vannak bejelentve, tehát minden fillér után adóznak, nem minimálbérre bejelentve, a többi meg zsebbe. Mindannyian tudjuk, hogy a minimálbér 80-90%-ban nem szószerint értendő, csak lepapírozva annyi. És gondolom nem hiszed azt, hogy az utcán szaladgáló BMW-k Mercik és hasonló árkategóriában mozgó autók közalkalmazottak tulajdonában vannak.

2010. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Aki a Fideszre szavazott,az elhitte nekik,hogy ezután Kánaán lesz. Elhitte,hogy nem kellenek megszorítások,ezzel a piszok kormány csak a népet sarcolta .Elhitte,hogy a gazdasági válság csak smafu!"


Hülyeségeket beszélsz. Ez hazugság. Ennyi.

2010. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
76%-os. Te sem vagy képben, látom.
2010. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!