Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt háza táján volt...

Melyik párt háza táján volt (ak) eddig a legnagyobb botrány (ok)? Az az, melyik párt a legbotrányosabb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig az MSZP-t mondtam volna, de a Fidesz kezdi beelőzni őket. A botrányok körüli médiafelhajtás az MSZP körül volt nagyobb, ha erre vagy kíváncsi.
2012. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

én tátott szájjal néztem az okt. 23-i ünnepséget a tv-ben, és nagyon nagyot csodálkoztam hogy bajnai nincs börtönben. én tényleg azt hittem hogy már a büntetését tölti. nem szoktam amúgy híradót nézni úgyhogy lehet elkerülte valami a figyelmem.


és nagy meglepetésvolt hogy a indul a választásokon, pedig azt hittem börtönben ül. kicsit nagy a kontraszt de úgy látom már bármit lehet.


hát lehet ennél nagyobb botrány?

2012. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
2# mi is csodálkozunk, hogy nem vagy elmegyógyintézetben, vagy ha vagy, akkor hogy hogyan kaphattál netet.
2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

én is elsikkasztottam pár milliárdot és nem vittek be:) még jó hogy nem csak pár százezret mert akkor tuti ott lennék


de köszi hogy aggódsz jólesik:)

2012. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Bajnai miért lenne börtönben? Mert jól kezelte a válságot? Ha Ő lenne újra a miniszterelnök, lenne remény arra, hogy rendbe hozza, amit a Fidesz tönkre tesz. A szakértelme meg van hozzá.

Csak azért volt az MSZP háza

A táján a legtöbb botrány, mert a Fidesz megvádolta a politikusait. Legtöbbször alap nélkül.

A Fidesz botrányokat padig eltusolták. Pl. A Happy End vagy az Aranyhajó KFT ügyeit. De lehetne még sorolni őket. Vagy amilyen most a földek haveri kézbe adása, vagy a Közgép ügyei.

2012. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Szdsz
2012. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!