Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit éreztek, mikor halljátok...

Mit éreztek, mikor halljátok mostanában ezeket a gigantikus, milliós végkielégítéseket?

Figyelt kérdés
Ja, ma reggel cikk arról, hogy havi 5-5,5 millió Ft.-os átlag bér a vezetőknek a MÁV.nál....
2009. aug. 14. 10:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%

semmit. azon vagyok hogy nekem is ennyi legyen egyszer.

azzal ha utálkozok, meg felháborodok nem jutok előrébb soha az életben.

szerintem ti is a saját életeteket akarjátok jobbá, és boldogabbá tenni, és ne ezekkel a dolgokkal foglalkozzatok, mert semmi értelme.

csak azért csinálják hogy eltereljék a figyelmeteket, és hogy közfelháborodást keltsenek.

2009. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
41%
Nézd... vagy beállsz közéjük, vagy egész életedben dolgozol egy panelért meg egy Suzukiért. Nincs hozzá sok kedvem, de ha a kiszemelt lánnyal összekerülök, ő vszeg magyarországon szeretne élni. Itthon meg kilátások nem igazán vannak. Vagy a kormányban dolgozol, vagy egy multinál, ahol leépítenek X év hűséges munka után.
2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
egyébként engem is bosszant. De nem lehet ellene mit tenni. Ameddig nem cserélik le a kormányt, marad ez a rendszer, és már kezdem azt hinni, tök mindegy, ki kerül hatalomra, először a saját palotáját építi majd fel. Aztán a családét. Majd a barátokét. Ez után a régi ismerősökét. És aztán leváltják őt is, mielőtt a néppel kezdene foglalkozni.
2009. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Bosszant, dühít, kiakaszt, felháborít. De az is, hogy ezt meg lehet tenni, és senki nem tesz ellene semmit.
2009. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azt érzem, hogy hülyének néznek. De már nagyon régen!
2009. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Mit éreztek, mikor halljátok mostanában ezeket a gigantikus, milliós végkielégítéseket?"


Fegyver a kézben és indulok....De ha még sokáig így folytatódik ez,lehet hogy nemcsak érzés lesz...hanem valósággá válik...

2009. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"semmit. azon vagyok hogy nekem is ennyi legyen egyszer.

azzal ha utálkozok, meg felháborodok nem jutok előrébb soha az életben."


Bocs, gazember akkor sem leszek, ha éhen döglök is; ezek meg el lesznek kergetve és akkor jöhet végre a valódi egyenlőség, mert amíg ilyenek élnek addig nincs értelme jogokról beszélni

2009. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
a bicska kinyílik a zsebemben.
2009. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
71%

Ez is egy példa arra, hogy a politikusok pártállástól függetlenül és a legjelentéktelenebb táskahordótól köztársasági elnökig bezárólag teljes egyetértésben bármekkora disznóságra képesek.

(Mint ahogy ezt az országgyűlési képviselők költségtérítési ügye végleg bebizonyította.)


Ugyanis azért vehettek fel ekkora összeget, mert akiktől elvárható lenne, hogy szóvá tegyék, azok hasonló kaliberű disznóságban vannak benne.

Ezért tehát nem szól se a Fidesz, se a másik, se a harmadik, mert pontosan tudják, hogy akkor őróluk rántanak le egy-két leplet.


Igen, egy-kettőt. Mert ez végkielégítés ügy még nem is a jéghegy csúcsa, hanem csak a jéghegy csúcsából egy kis vakondtúrásnyi. Most megszellőztettek egy ügyet, mert valakiket meg kellett fékezni egy kicsit.

2009. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
a szüleimnek több év munka, mire ezt összeszednék. Idegesít. Dühít. A pénzt ilyenekre szórni...
2009. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!