Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit éreztek, mikor halljátok...

Mit éreztek, mikor halljátok mostanában ezeket a gigantikus, milliós végkielégítéseket?

Figyelt kérdés
Ja, ma reggel cikk arról, hogy havi 5-5,5 millió Ft.-os átlag bér a vezetőknek a MÁV.nál....
2009. aug. 14. 10:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy nem csodálom hogy itt tartunk.

De sejtem hogy sok SZDSZ es kapott rengeteg pénzt a támogatásaikért cserében. Ez csak a jéghegy csúcsa.

Én mióta dőlnek ki,5-6 hónapja?

20 éve megy ez valami hasonló módom csak adjátok össze!

Nem a költségvetés 10-15%korruptciós pénz hanem ahogy állnak a dolgok 20-25%. És bennünket az 5 % áért szívatnak, nem törődve azzal hogy mennyivel vetik vissza a gazdaságoz ezáltal. Ha azt is hozzá adnánk akkor mekkora összeg jönne össze?

2009. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Felháborít és NEM ÉRTEM!

Azt nem értem,hogy egy olyan cégnél,mint pl. a BKV,ahol csak veszteségről beszélnek,nincs pénz utaztatásra alkalmas járművekre,rendszeres kormányzati támogatást igényelnek, honnan teremtik elő a pénzt milliós végkielégítésekre? Tudom,hogy más a működtetésre szánt pénz, és más a dologi kiadásra tervezett összeg,de valaki(k)nek az éves költségvetésben tervezett kiadásokat engedélyezni kell. Aki(k) engedélyezi(k),azoknak eddig nem tűnt fel,hogy milyen összeget "terveznek" végkielégítés címén, és mennyi a járművek vásárlására fordított összeg? Egyébként sem értem,hogy hogyan lehet előre "megtervezni",hogy hány vezetőt/magas beosztású dolgozót fognak a következő költségvetési évben kirúgni?! Ezért nemcsak a vezérigazgató a felelős,hanem egy kicsit feljebb is kellene kutakodni.

2009-es évre jellemző: dolgozz sz@rul,kirúgunk,kapsz 100 milliót,de osztozunk:(

2009. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
88%

A végkielégítés szerintem alaptalan. Ez ilyen elnézést, hogy kirúgtunk?-pénz???!!

Másfelől meg minek baxxam fel rajta az agyam, úgysem tudok mit csinálni. Van más gondom is, elég. Nektek nincs?

2009. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

ennyi, elérték a célt. köszi a lepontozást.

ezzel nem juttok előrébb soha az életben, értsétek meg :)

2009. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hozzám vágna 1000 000 000 ot az sem fájna,és ha még tennem sem kellene érte az meg maga a tutti-buli.

De valakinek alá kellett írni azt hogy a végkielégítést megkaphatja !!!!! Gyakorlatilag nem is kellene nyomozni, csak megnézni a jegyzőkönyvét annak a bizottsági találkozónak amikor ezt jóváhagyták. Miért csak 1 felelőst kell keresni ? Aki megszavazta az teljes vagyonelkobzás és annyi börtön hogy még a műanyag lakat is rárohad. Ha úgy van akkor a komplett bizottság.


UI: Valaki mondja meg már hogy mi köze is volt vagy van kinevezetteknek a vasúthoz a máv hoz stb ? Milyen képzettsége vagy affinitása volt ami alkalmasabbá tette betölteni a topp menager állást mint az itt a gondolatát lejegyzők közül bár kit?

2009. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!