Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire agresszívek a zsidók?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy verekedésre lehet őket provokálni?Mert még sosem hallottam olyat,hogy zsidó verekedett volna faji kérdés miatt.

Budapesten már többször is láttam zsinagógák közelében "Free Palestina" pólóban embereket, ez mennyire zavarja a zsidókat?



2012. nov. 17. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
A zsidók sokkal normálisabbak attól, hogy verekedjenek.
2012. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Én még egyszer nem hallottam, hogy Magyarországon a zsidók verekedtek volna össze bárkivel is faji kérdés miatt. Azt hiszem ők ezt a színvonalat meghaladták már. Az agresszió a gyengeség jele és túlkompenzálnak vele.
2012. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Az agresszió nem csak verekedés lehet. Szóbeli és rejtett tettekben is megnyilvánulhat.

De a zsidókat nem lehet egybe kezelni sokféle van köztük, mint minden emberben.

Ne legyünk előítélesek de elfogultak sem amikor velük kerülünk kapcsolatban.

Az embereket jelen értékeik szerint ítéljük meg!

2012. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
A zsidók nem szoktak verekedni. Akkor sem nagyon ütnek vissza, ha megverik őket.
2012. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

A cionisták az agresszívak.

Izraelben sokan vannak és erősek, hiszen a cionista párt irányít már évtizedek óta. A világban szétszóródott zsidókra nem lehet mondani hogy agresszívak, legfeljebb élénken támogatják a cionizmust anyagiakban kifejezve.

A cionisták aztán több területen fejtik ki a hatásukat, kártérítések, Palesztina, nemzetközi szervezetek, bankok, és számos más terület ahová beépülhetnek.

2012. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
70%
a zsidók szerintem normálisabbak annál, hogy verekedjenek ok nélkül:)
2012. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

A zsidók "másképp" oldják az ilyen problémákat. :)

Ahogy édesapám mondta: "Nem harcolnak veled, hanem elintéznek."

De Magyarországon nem képviseltetik magukat olyan jelentős mértékben, és, bármit mondjanak is a "nemzeti érzelműek" a szívcsakra sem érdekli őket annyira, hogy elsődleges célpontok legyünk.

2012. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

"A zsidók nem szoktak verekedni. Akkor sem nagyon ütnek vissza, ha megverik őket."


Gaza esetebol kiindulva, turnek egy darabig, de aztan mar nem tul baratsagosak.

2012. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Ennyire: [link]


Jó, ez nem verekedés, de azért jól mutatja, hogy ostobaság azt mondani, hogy közülük is mindenki civilizált.

2012. nov. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!