Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire agresszívek a zsidók?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy verekedésre lehet őket provokálni?Mert még sosem hallottam olyat,hogy zsidó verekedett volna faji kérdés miatt.

Budapesten már többször is láttam zsinagógák közelében "Free Palestina" pólóban embereket, ez mennyire zavarja a zsidókat?



2012. nov. 17. 09:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

"Gondolok itt arra,hogy verekedésre lehet őket provokálni?"


Mindenkinek megvan az a határ, ahonnan kezdve szakad a cérna.

A különbség csak annyi, hogy van, akinél nehezebb megtalálni, hogy mire ugrik, és elérni ezt a határt - az ilyennél viszont ha már eljut odáig, hogy akkor ebből elég, akkor azt általában már komolyan is gondolja.

2012. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

"verekedésre lehet őket provokálni"

Ami engem illet, meg akiket ismerek, csak tettleg. Akkor viszont szempont, amit Fülig Jmmytõl tudunk, hogy az nevet a végén, aki elõször üt.

"Free Palestina"

Amelyik zsinagógákba én járok, még nem láttam. Ha elõfordulna, valszeg megpróbálnank elküldeni, ha nem megy rendõrt hívnánk. Persze, ha a provokátor tettlegességgel próbálkozik ...

Amúgy ezt mi ki szoktuk egészíteni: "Free Palestina from hamasz, hezbollah and similers!"


ma 04:14


Azt hittem, a Bethlen-téri zsinagóga sameszének megverését linkeled be, vagy amikor Dániel Pétert szájba vágták.

Amúgy - ha lesz idõm, megkeresem - az izraeli katonát szándékosan provokálták a kamera kedvéért.

Mint már masok is írták, egy ponton elszakad a cérna ... amúgy aki a hatósággal pimaszkodik, azt a világ egyetlen országában sem szokták sütivel kínálni ...

2012. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%

"Azt hittem, a Bethlen-téri zsinagóga sameszének megverését linkeled be, vagy amikor Dániel Pétert szájba vágták.

Amúgy - ha lesz idõm, megkeresem - az izraeli katonát szándékosan provokálták a kamera kedvéért.

Mint már masok is írták, egy ponton elszakad a cérna ... amúgy aki a hatósággal pimaszkodik, azt a világ egyetlen országában sem szokták sütivel kínálni ..."



Úgy látom nem sikerült értelmezned a kérdést.


A másik. Ezek szerint, ha valakit provokálnak bármit megtehet (tettlegesség)?

Akkor a "Bethlen-téri zsinagóga samesz" és "Dániel" is lehet hogy provokált a kipájával és a szakállával, és akkor a vádlottak hivatkozhatnak rá hogy provokálták. Nem? Vagy még messzebbre megyek. Ha Iránt provokálják, és ledob néhány atomot, akkor sincs semmi mert provokálták. Jól látom?

2012. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Elozo, tudod a "provokacio" fogalmat meghatarozza buntetotorveny.

En most itt ulok a szamitogep elott es provokallak teged - szerinted.

Szerintem pedig a szolasszabadsag alapjan kifejtem a velemenyemet.

2012. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

Amikor valaki itt a Gyakorikerdesek.hu-n nem filoszemita (zsidóbarát) hozzászólást ír, akkor a véleménye 0%-ot kap.

Észrevételek:

1. ezt az oldalt 100x több zsidó olvassa mint magyar, és így jön ki a 0,99% amit aztán lefele 0%-ra kerekítenek ?

2. a gyakorikerdesek.hu bejegyzője/üzemeltetője/tulajdonosa/moderátora zsidó, és ezért vannak manipulálva a pontozások ?

3. ha igaz amit a médiában szajkóznak, miszerint a magyarok többsége rasszista, akkor a zsidókat kritizáló válaszok mellett nem 0%, hanem 50-60-80% „hasznosnak tűnik” minősítés kellene legyen ?

3.a) a magyar nem rasszista, a média ferdít

3.b) a magyar rasszista, ennek ellenére a zsidókat kritizálni ugyanakkor nem szeretik, sőt le is pontozza egyik rasszista magyar a másikat


Ugye elgondolkodtató.

Ugyanúgy mint az, hogy:

1. a hozzászólásom mennyi ideig nem távolítják el?

2. miért fogja a kérdés saját magát igazolni?

2012. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

"Amikor valaki itt a Gyakorikerdesek.hu-n nem filoszemita (zsidóbarát) hozzászólást ír, akkor a véleménye 0%-ot kap. "


Ez egyszeruen NEM IGAZ.

Csak egy, a legfrissebb ellenpeldak kozul:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__368..


Mar megint hazugsagra alapozva epitesz elmeletet.

2012. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

„Mar megint hazugsagra alapozva epitesz elmeletet.”

Figyelj zsidó! Én nem hazugoztalak le téged, te lehazugozol engem, az elméletem lehazugolása által.

Ennyire utálsz mindent ami gój?


Az állításom alább bizonyítom.

És próbálj meg civilizált (nem személyeskedő) módon írni ismeretlen embertársaidnak, még akkor is ha az nem zsidó, ha az „csak” egy gój!


A zsidókat miért utálják az egész világon?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__3..


„mert a legfelső elitjük valamikor egy nagyon rossz szövetséget kötött,

ami a mai napig érvényben van

és meghatározza, befolyásolja az emberiség sorsát


(Ezékiel és családjáról van szó)”

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


„szerintem azért ..mert ők irányítják a világot és sok ember irigy rájuk...”

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.



Mi a véleményetek az antiszemitizmusról?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3536..


„Ha valakire azt mondják h. skót vagy nem fog rajta megsértődne, de nyilván való h. nem a nemzeti hovatartozására gondolnak ... sztem a magyar szóhasználatban egy több évszázados átöröklött burkolt megfogalmazása a minősítésnek ...”

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


„Az hogy eléggé tág fogalom a sok hülyének köszönhetően

Mert ha azt mondom hogy a zsidók szeretik az édességet már az is antiszemitizmusnak számít”

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik

2012. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hat pedig TENYLEG hazudsz.

Van nehany pelda, ahol tenyleg nulla a szazalek, ugyanakkor van SZAMOS ellenpelda, ahol a szazalek magas.

2012. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
"Az agresszió a gyengeség jele és túlkompenzálnak vele." hát ez szerintem hülyeség mert én nem vagyok agresszív de ha felidegesítenek akkor aztán agresszív vagyok és nem félek semmitől és senkitől!!!!
2013. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!