Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy betörőt elkapok a...

Ha egy betörőt elkapok a saját házamban mikor éppen kirabol, akkor megbüntethet a rendőrség? . Alább egy link.

Figyelt kérdés

Itt egy link erről: [link]


Ha ez tényleg igaz,akkor ez az ország már csak egy rossz tréfa lehet..Itt a törvény nem az igazságot hanem a gazságot szolgálja.


Jó lenne ha Magyarországon olyan törvénykezés lenne mint az USA 1-2 tagállamában...szabad fegyverviselés,és ha betörő érkezik..Durr!durr!..és a tulajdonát védő embert nem vonják felelőségre..Sőt!.


De úgylátszik hogy ennek a megvalósításához is majd egy Jobbik kormány szükséges....


2009. aug. 17. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Jó reggelt, azóta már volt egy önvédelmi törvény! Miért vártok csodát a jobbiktól? Azt hiszitek ha megízleli a hatalmat nem lesz olyan mit a többi párt?
2009. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az előttem szólónak! Igazad van, mert sokkal jobb a Zsidesz vagy az MSZP, nem igaz?! Bizonyítottak már éppen eleget! Nem tudom h. te hogy vagy vele, de nekem éppen elég volt ennyi belőlük! És elég szomorú h. másnak már esélyt sem merünk adni miattuk!
2009. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesznek olyanok.

Már csak azért sem mert az a növekedés záloga ha oldaltól független oda szól ha valami nem stimmel.

Ez az előnyük , hogy ők megtehetik mert nincs mutyi a hátuk mögött és rajtuk kívül senki más.


Az a baj hogy itt nem amerikalizálódás lenne hanem dél amerikalizuálóás és az már másik süti, az keményebb!

2009. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!