Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és miért támogatja mai...

Ki és miért támogatja mai napig Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Nézd! Én abszolút Gyurcsány ellenes voltam és vagyok és annak ellenére, hogy őt sem szeretném soha többé az életben kormányon látni még mindig azt mondom, hogy Orbánhoz képest egy angyal volt. Tehát nem meglepő ha vannak még támogatói. Orbánnak is vannak még pedig ő egy szisztematikus népirtást követ el a 21. században.
2012. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"itt vannak a támogatók:


http://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo"


Király a videó. Ha valaki én aztán megrögzött kommunista vagyok, de ezen még én is besírtam, hogy ennyire idióták is vannak. :D

2012. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Kedvencem ez a lelkemet is eladom az ördögnek csak hogy leváltsuk a fideszt, most komolyan nem szánalmas hogy valakinek ennyi az össz érve?

És ha egy nemzetet tönkretevő gerinctelen hazug csaló külföldi érdekeket kiszolgáló bandára szavazunk az jobb?

Elvégre mindegy csak ne hogy a fidesz legyen !

A fidesztől is undorodom, de nem ők vették fel azt a hitelt amivel még az unokáink nyakába is az adórabszolgaság kötelét rakták, és nem ők támadnak engem mint Magyart a saját pénzemből az EU parlamentben, és nem ők hordták szét ennyire a közvagyont és rombolták a Magyarságot.


Könyörgöm annyira szánalmas amikor megszólalnak hogy 2 év fidesz kormányzás miatt tartunk itt, NEM, ezek a gazdasági folyamatok akkor is idevezettek volna ha a szocik maradnak meg hatalmon, mert ezeknek a dolgoknak évek kellenek nem csak egy kormány váltás, szóval saját magukat köpik szembe amikor mondják hogy de szar az ország helyzete most.

És nem vagyok semmilyen mielőtt valaki avval kezd el terelni, csupán gazdasági és nemzeti szempontból értelmezem a a tetteiket és ez alapján értékelem őket meg amit ránk hagytak...


Gyurcsányra vissza térve meg annyit hogy amíg sz@r van veréb is van.

2012. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Anowind válasza:
Nem tudom. Azt viszont igen, hogy a legtöbb politikus egy rohad*k.
2012. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak a (főként) nyugdíjas fanatikusok és az olyan baloldali fiatalok, akik nem hallottak még az "elmútnyócév" borzalmairól, esetleg az Orbán rosszabb a Jobbik meg náci jeligével tojnak a Fletó és slepje baklövésire.
2012. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Gyurcsányban és a többi Mszp-s miniszterelnökben az volt a szimpatikus hogy kulturáltan le tudtak lépni. Tanulhatna tőle a mostani hatalom.
2012. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dick Esmen ***** válasza:
Azok akiknek kell valaki vezér,aki mindig megmondja a tutit(mint pl.Orbán a jobboldalon).
2012. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagy eladósodás főleg a 100 napos program műve. A Fidesz is megszavazta. Kb. akkor adták át a kormányt; tudták milyen pénzügyi állapotban volt éppen az ország. Most ugatnak, és mossák kezeiket. Sima kis gengszterek. Ennyi.
2012. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Kulturáltan léptek le? már 2006 okt. után le kellett volna húzniuk magukat a wcn szerintem.
2012. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!