Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik-szimpatizánsok! Miért...

Jobbik-szimpatizánsok! Miért kűzdötök?

Figyelt kérdés
A Jobbik-mozgalom elképzeléseivel sok esetben egyetértek, azonban (sajnos) szerintem soha nem fognak létrejönni. Gondolom ezt ti is tudjátok, akkor mégis, miért nem adjátok fel? Az egyetem, ahova járok kb.95% lmp/mszp/együtt2014/milla/4k szimpatizánsok és kb.5% fideszes, és ez az oktatókkal is így van. Ha a felsővezetésnek és a jövő értelmiségének ilyen az ideológiája, soha esélyünk sem lesz, hogy valaha is kormányt alakítsunk! Ti mit gondoltok?
2012. nov. 29. 12:17
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
92%
A kormány alakítás demokráciában nem az értelmiségen múlik, hanem a többségen. Ettől függetlenül sem fog a Jobbik kormányt alakítani.
2012. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Melyik suliba jársz?
2012. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Mert amit írsz az nem igaz.


Ajánlom figyelmedbe!


[link]


[link]

2012. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Az egyetem, ahova járok kb.95% lmp/mszp/együtt2014/milla/4k szimpatizánsok és kb.5% fideszes, és ez az oktatókkal is így van Hova jársz egyetemre? oda nem megyek.
2012. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tetro ***** válasza:
96%
Mert máshova mégy? :D
2012. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Állami helyeket felére kell csökkenteni! nincs mese... ami most megy az egyetemeken, az egy vicc... 6 éve is az volt, de most is az! Nem tudnak át állni a bolognara illetve semmi értelme 200 embert tanítani 100nak adni papír róla és kb 10nek lesz munkája ... Képzés kudarca, hogy 200 fős előadások között, 50fős gyakorlatok mellett, lehetetlen minőségi tudást összeszedni... cégeknél meg sok helyen neked kell fizetni, ha gyakorlatot akarsz .. :) Nevetséges ... Nehezen hiszem el, hogy évi 100 ezer felsőfokú hallgatónak tud munkát adni az állam ( ennyi ember nyer felvételt állami pénzen) ...
2012. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Én én sulimba pont hogy a tanárok a Jobbik elveit valja csak nem merik kimondani!
2012. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy ne történjenek 50 éven belül Magyarországon ilyenek.


[link]

2012. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az valami munkás-paraszt és éhes proletárképző főiskola lehet.
2012. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

A jobbikosok azért küzdenek hogy Magyarországon mindent eltüntessenek elzavarjanak ami nem jobbikos!


Beleértve a baloldaliakat, liberálisokat, mérsékelteket, zsidókat, arabokat(köztük a palesztinokat elsőnek), szlovákot, németet, románt, osztrákot, jogvédőket stb


Na innentől nincs senki aki velük együtt működne!


A jobbikos szavazók nagyrészt nem látják hogy valóban képtelenség amit akarnak!

Alapelvük a gyűlölködés! Erre egy országot építeni nem lehet!!!

Hitler már megprobálta és nem sikerült...

2012. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!